Tavo LRT

2019.07.01 12:50

Savaitės populiariausi – „Ponių rojaus“ intrigos ir „Auksinio proto“ superfinalo kova

LRT.lt2019.07.01 12:50

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrimiausias praėjusios savaitės įrašas – italų draminis serialas „Ponių rojus“. Serialas pasakoja apie gražuolę Terezą Jorijo, kuri persikelia gyventi į Milaną įsidarbina drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Čia ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Žiūrovų demesį patraukė ir LRT TELEVIZIJOS laidos „Auksinis protas“ superfinalas. Šeši geriausi projekto žaidėjai studijoje žiniomis ir sėkme susirungė dėl pagrindinio laimėjimo – dviejų savaičių kelionės didžiausiu ir naujausiu šiuo metu pasaulyje kruiziniu laivu po Karibų jūros salas.

Auksinis protas. Superfinalas

Žiūrovams buvo įdomus ir daugiaserijinis filmas „Laisvės kaina. Sąjūdis – serialo „Laisvės kaina“ dalių „Savanoriai“, „Partizanai“, „Disidentai“ tęsinys apie Lietuvos istoriją. „Sąjūdis“ pasakoja apie Lietuvą nuo 1988 m. Tikrų įvykių įkvėptame seriale herojai ne tik sprendžia Lietuvos ateitį, bet ir siekia rasti laimę, ramybę ir meilę.

„Laisvės kaina. Sąjūdis 3 s.

Nemažai peržiūrų surinko ir tik naujienų portale LRT.lt rodomas serialas „Bloga mergaitė“, sukurtas rašytojos Kristinos Gudonytės romano „Blogos mergaitės dienoraštis“ motyvais. Serialo pagrindinė herojė, kurios vaidmenį atlieka dainininkė Paula Valentaitė, – maištaujanti paauglė Kotryna. Jos tėvai išsiskyrę, tad mergina jaučiasi vieniša ir prieštarauja visuomenės nustatytoms normoms.

Bloga mergaitė 24 s.

Tarp savaitės populiariausių – „Misija – Pasaulio Lietuva“. Projektas sujungia lietuvybės krantus ir parodo, kad Lietuva yra visur, kur gyvena tautiečiai. Nepakartojama kelionė kartu su Andriumi Mamontovu TV dokumentikos misijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt