Naujienų srautas

Tavo LRT2019.06.28 11:36

Lietuvos radijo teatre debiutavo 6 vaikai

LRT.lt 2019.06.28 11:36

Kaip šiandien suvokiame būtį, lemtį ir asmeninę atsakomybę už savo jausmus, poelgius, mintis, ketinimus? Ar riba, skirianti būtį ir nebūtį, tikrai labai ryški? O gal viskas visada yra šalia? Šiuos klausimus kelia Lietuvos radijo spektaklis „Minutė ta kaip amžinybė...“, sukurtas pagal Adomo Mickevičiaus poemos „Vėlinės“ ketvirtą dalį. Spektaklio premjera – šį šeštadienį, birželio 29 d., 12.05 val. per LRT KLASIKĄ.

„Šie klausimai aktualūs visais laikais – ir medinių kryžių, ir instagramų, – sako spektaklio režisierė Agnė Sunklodaitė. – Imdamasi šio darbo norėjau pabandyti grąžinti žmonėms gebėjimą klausyti, nes pastebiu, ypač teatre, kad žmonės labiau nori matyti vaizdą, ilgesni tekstai juos vargina. Radijo teatras – kaip tik ta vieta, kur galima sudominti, įtraukti tekstu. Tą ir pabandžiau padaryti.“

Radijo teatre debiutavo net 6 vaikai: Jurgis Rašimas, Barbora Petrauskaitė, Vincas Petrauskas, Vincas Kreišmonas, Marija Kreišmonaitė ir Elzė Rašimaitė. „Pjesėje vaikai, kuriuos moko kunigas, – naujos gyvybės simbolis. Mūsų atveju visi vaikai – šauni kompanija, kurioje visi pažįstami, bet tai nereiškia, kad dirbti buvo lengviau“, – šypsosi A. Sunklodaitė.

Spektaklyje taip pat vaidina aktoriai Mindaugas Ancevičius (Atsiskyrėlį) ir Vytautas Rašimas (Kunigą).  Spektaklio garso režisierė Sonata Barčytė-Jadevičienė.

Radijo spektaklio  „Minutė ta kaip amžinybė...“ premjera – birželio 29 d., šeštadienį, po vidudienio žinių per LRT KLASIKĄ.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi