Tavo LRT

2019.06.25 10:30

Praėjusios savaitės žiūrimiausias – serialas „Ponių rojus“

LRT.lt 2019.06.25 10:30

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrimiausias praėjusios savaitės įrašas – italų draminis serialas „Ponių rojus“. Serialo veiksmas prasideda, kai gražuolė Tereza Jorijo persikelia gyventi į Milaną ir sudalyvauja drabužių parduotuvės „Ponių rojus“ pardavėjų atrankoje. Įsidarbinusi pardavėja ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Žiūrovus taip pat itin domino tik naujienų portale LRT.lt rodomas serialas „Bloga mergaitė“, sukurtas rašytojos Kristinos Gudonytės romano „Blogos mergaitės dienoraštis“ motyvais. Serialo pagrindinė herojė, kurios vaidmenį atlieka dainininkė Paula Valentaitė, – maištaujanti paauglė Kotryna. Jos tėvai išsiskyrę, tad mergina jaučiasi vieniša ir prieštarauja visuomenės nustatytoms normoms.

Į LRT mediatekos TOP 5 pateko ir birželio 17 d. laidos „Labas rytas, Lietuva“ antra dalis. Joje – pokalbis su Berlyno socialinių mokslų centro mokslininke Agne Kajackaite, kuri kartu su bendraautoriumi atliko eksperimentą apie temperatūros įtaką žmonių darbui. Taip pat – vaizdo siužetas apie Meksikos zoologijos sode gimusį juodąjį jaguarą, apetitą keliantis reportažas smaližiams, gyvai atliekama muzika, „Euromaxx“ vaizdo siužetas, kuriame pasakojama apie „Eurovizijos“ sceną kūrusį vokiečių dizainerį ir scenografą Florianą Wiederį.

Domėtasi ir intelektiniu žaidimu „Auksinis protas“. Tai – jau 5-asis mažasis žaidimo finalas – liko tik vienas neišaiškintas šio sezono superfinalo dalyvis. Protų kovoje vėl susirungė šeši žaidėjai, o laimėtojas turės galimybę dar kartą pademonstruoti savo žinias finale. Intelektinė laida kaskart prie televizorių ekranų suburia įvairiausių visuomenės sluoksnių atstovus ne tik pasitikrinti žinių, bet ir smagiai praleisti laiką.

Žiūrovams buvo įdomus ir daugiaserijinis filmas „Laisvės kaina. Sąjūdis“. Tai kitų serialo „Laisvės kaina“ dalių „Savanoriai“, „Partizanai“, „Disidentai“ tęsinys apie Lietuvos istoriją. Serialas „Sąjūdis“ pasakoja apie Lietuvą nuo 1988 m. Tikrų įvykių įkvėptame seriale herojai ne tik sprendžia Lietuvos ateitį, bet ir siekia rasti laimę, ramybę ir meilę.

1. „Ponių rojus“

2. „Bloga mergaitė“

Bloga mergaitė 22 s.

3. „Labas rytas, Lietuva“

„Labas rytas, Lietuva“ II dalis. Išskirtinis lietuvių mokslininkės eksperimentas: kokią įtaką mums daro temperatūrų skirtumai?

4. „Auksinis protas“

Auksinis protas. V finalas. Superfinale liko tik vienas šešeto nežinomasis

5. „Laisvės kaina. Sąjūdis“

Laisvės kaina. Sąjūdis 2 s.