Tavo LRT

2019.06.17 10:19

Italų serialas „Ponių rojus“ – praėjusios savaitės žiūrimiausias

LRT.lt2019.06.17 10:19

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę žiūrovai daugiausia domėjosi italų draminiu serialu „Ponių rojus“. Serialo veiksmas prasideda, kai gražuolė Tereza Jorijo persikelia gyventi į Milaną ir sudalyvauja drabužių parduotuvės „Ponių rojus“ pardavėjų atrankoje. Įsidarbinusi pardavėja ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Daug peržiūrų sulaukė ir išskirtinai naujienų portale LRT.lt rodomas serialas „Bloga mergaitė“. Serialo pagrindinė herojė – paauglė Kotryna. Jos tėvai išsiskyrę – mergina jaučiasi vieniša ir maištauja prieš visuomenės nustatytas normas. Kotrynos vaidmenį atlieka dainininkė Paula Valentaitė. Serialas sukurtas rašytojos Kristinos Gudonytės romano „Blogos mergaitės dienoraštis“ motyvais.

Taip pat žiūrovams buvo įdomus intelektinis žaidimas „Auksinis protas“. Protų kovoje ir vėl susirungė šeši žaidėjai – šio žaidimo laimėtojas turės galimybę dalyvauti didžiajame finale ir kovoti dėl puikaus pagrindinio prizo. Intelektinis žaidimas kaskart prie televizorių ekranų suburia daugybę žmonių smagiai praleisti laiką.

Į LRT mediatekos TOP 5 pateko ir daugiaserijinis filmas „Laisvės kaina. Sąjūdis“. Tai kitų serialo „Laisvės kaina“ dalių „Savanoriai“, „Partizanai“, „Disidentai“ tęsinys apie Lietuvos istoriją. Serialas „Sąjūdis“ pasakoja apie Lietuvą nuo 1988 m. Tikrų įvykių įkvėptame seriale herojai ne tik sprendžia Lietuvos ateitį, bet ir siekia rasti laimę, ramybę ir meilę.

Taip pat žiūrovams buvo įdomios birželio 9 d. „Žinios“. Lietuvos regionus ir didmiesčius sujungti į vieną užsibrėžęs išrinktasis prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė, kad žodžio „provincija“ turi visai nebelikti. Vilniaus Verkių Kalvarijos šventė 350 m. gimtadienį. Kazachstano policija sulaikė maždaug šimtą protestuotojų, kurie nesąžiningais ir nedemokratiškais laikė tądien vykusius prezidento rinkimus. Tūkstančiai žmonių Honkonge protestavo prieš Pekine svarstomą įstatymą, kuris leis nusikaltimais Honkonge įtariamus asmenis siųsti į žemyninę šalies dalį ir ten juos teisti. Orų apžvalga.

1. „Ponių rojus“

2. „Bloga mergaitė“

Bloga mergaitė 19 s.

3. „Auksinis protas“

Auksinis protas

4. „Laisvės kaina. Sąjūdis“

Laisvės kaina. Sąjūdis 1 s.

5. „Žinios“

Žinios. Regionus ir didmiesčius suvienyti užsimojusio Gitano Nausėdos laukia ne vienas iššūkis
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt