Tavo LRT

2019.06.10 10:05

Praėjusią savaitę daugiausia domėtasi serialu „Ponių rojus“

LRT.lt 2019.06.10 10:05

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausiai peržiūrų sulaukė serialas „Ponių rojus“. Italų draminio serialo veiksmas prasideda, kai gražuolė Tereza Jorijo persikelia gyventi į Milaną ir sudalyvauja drabužių parduotuvės „Ponių rojus“ pardavėjų atrankoje. Įsidarbinusi pardavėja ji pažįsta intrigų, pavojų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Taip pat žiūrovus itin domino tik naujienų portale LRT.lt rodomas serialas „Bloga mergaitė“. Šis serialas sukurtas rašytojos Kristinos Gudonytės romano „Blogos mergaitės dienoraštis“ motyvais. Pagrindinį vaidmenį atlieka dainininkė Paula Valentaitė. Kotryna – prieš visuomenės nustatytas normas maištaujanti paauglė, kurios tėvai išsiskyrę ir neskiria merginai dėmesio, tad ji jaučiasi vieniša.

Domėtasi ir muzikinio duetų konkurso „Dvi kartos“ finalu. Projekte dalyvavo tiek profesionalūs, tiek nežinomi talentingi atlikėjai, o kiekvienas duetas buvo sudarytas iš skirtingų kartų atstovų. Dvylika savaičių trukęs konkursas pasiekė kulminaciją – po įtemptos kovos paaiškėjo projekto nugalėtojai. Jais tapo jauniausia projekto dalyvė Sofija Vasilevskytė su Vaidu Baumila.

Į LRT mediatekos TOP 5 pateko ir intelektinis žaidimas „Auksinis protas“. Protų kovoje susirungė šeši žaidėjai, o laimėtojas turės galimybę dar kartą pademonstruoti savo žinias finale. Intelektinė laida kaskart prie televizorių ekranų suburia įvairiausių visuomenės sluoksnių atstovus ne tik pasitikrinti žinių, bet ir smagiai praleisti laiką.

Žiūrovus domino ir kulinarinė laida „Beatos virtuvė“. Jos vedėja Beata Nicholson siūlė improvizuoti ir paragauti „žalibarščių“. Taip pat gamintos vasariškos brusketos (itališki skrebučiai): su pomidorais, mocarela, braškėmis ir aitriuoju medumi; gardintos kumpiu, ožkos sūriu ir šilauogėmis. Kotryna Remeikaitė kepė grietinės ir uogų tortą. Laidoje svečiavosi lengvaatletė, šuolių į aukštį Europos čempionė Airinė Palšytė.

1. „Ponių rojus“

2. „Bloga mergaitė“

Bloga mergaitė 18 s.

3. „Dvi kartos“

Dvi kartos. Finalas

4. „Auksinis protas“

Auksinis protas

5. „Beatos virtuvė“

Beatos virtuvė. Improvizacijos su mėgstamiausia vasaros sriuba – šaltibarščiais