Tavo LRT

2019.06.06 15:03

LRT kultūros turinį koordinuos Agnė Biliūnaitė

LRT.lt2019.06.06 15:03

LRT kultūros turinio vyriausiąja redaktore nuo pirmadienio pradeda dirbti Agnė Biliūnaitė, iki šiol ėjusi Lietuvos kultūros atašė pareigas Kinijoje ir Pietų Korėjoje. Ji bus atsakinga už kultūros aktualijų transliavimo politiką, kuruos kultūros temas ir jų integraciją visuose visuomeninio transliuotojo kanaluose.

„LRT – tarsi didžiulis kultūros fabrikas, vien radijuje čia sukuriama apie 30 kultūrai skirtų laidų, dar kelios dešimtys – televizijoje, stipri LRT.LT kultūros skiltis. O kur dar daugybė specialių kultūrinių transliacijų, renginių.

Mastai neįtikėtini, bet juk nieks ir nesitiki, kad bus lengva. Mane įkvepia LRT dėmesys kultūrai ir čia dirbančių kultūros žurnalistų, redaktorių profesionalumas. Tad su džiaugsmu priimu iššūkį tapti šios didžiulės redakcijos dalimi“, – sako A. Biliūnaitė.

Naujoji LRT kultūros turinio vyriausioji redaktorė koordinuos visuomeninio transliuotojo bendradarbiavimą su Lietuvos kultūros institucijomis.

Jų specifika Agnei gerai pažįstama iš darbo kultūros atašė patirties – kuruodama šią sritį ji ketverius metus praleido Lietuvos ambasadoje Pekine. Kultūros vadybos ir kultūros politikos magistro laipsnį turinti A. Biliūnaitė yra dirbusi „Kūrybinėse partnerystėse“, LNOBT, Lietuvos rašytojų sąjungoje, yra skelbusi publikacijas įvairiomis kultūros temomis portaluose Kafehauzas.lt, Dance.lt, Menufaktura.lt, Bernardinai.lt, Kulturpolis.lt, žurnaluose „Bravissimo“, „IQ“.