Tavo LRT

2019.05.27 10:02

Praėjusią savaitę daugiausia žiūrovų dėmesio sulaukė kandidatų į LR prezidentus debatai Daukanto aikštėje

LRT.lt2019.05.27 10:02

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrimiausias praėjusios savaitės įrašas LRT mediatekoje – kandidatų į LR prezidentus debatai Vilniaus Simono Daukanto aikštėje prie prezidento rūmų. Tai buvo paskutiniai kandidatų Gitano Nausėdos ir Ingridos Šimonytės debatai, per kuriuos užduoti klausimų galėjo ir piliečiai, renginį stebėję gyvai. Debatai transliuoti tiesiogiai, juos vedė žurnalistas Edmundas Jakilaitis.

Taip pat daug peržiūrų sulaukė konkurso „Eurovizija 2019“ finalo įrašas. 64-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas vyko Tel Avive, Izraelyje. Finale pasirodė 26 šalių atlikėjai. Paskelbus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad 2019 m. „Eurovizijos“ konkurso laurus nuskynė ir kitais metais konkursą savo šalyje surengs Nyderlandai.

Žiūrovus taip pat domino ir italų draminis serialas „Ponių rojus“. Serialo veiksmas prasideda gražuolei Terezai Jorijo persikėlus į Milaną ir sudalyvavus drabužių parduotuvės „Ponių rojus“ pardavėjų atrankoje. Įsidarbinusi neseniai atidarytos parduotuvės pardavėja ji pažįsta žavų, tačiau pavojų, intrigų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Į LRT mediatekos TOP 5 pateko ir gyvenimo būdo laidos „Gyvenimas“ reportažas apie verslininką Liudviką Andriulį ir jo gyvenimo moterį Medeiną Čijauskaitę. Didele banko sąskaita ir prabangiais apartamentais besidžiaugianti pora papasakojo apie nuomonės formavimą, kapitalizmo teikiamus privalumus ir verslo specifiką.

Daug peržiūrų sulaukė ir išskirtinai naujienų portale LRT.lt rodomas serialas „Bloga mergaitė“. Serialas sukurtas rašytojos Kristinos Gudonytės romano „Blogos mergaitės dienoraštis“ motyvais. Serialo pagrindinė veikėja, kurios vaidmenį atlieka dainininkė Paula Valentaitė, – prieš tėvus ir visuomenės nustatytas normas maištaujanti paauglė Kotryna. Jos tėvai išsiskyrę, užsiėmę kitais reikalais ir neskiria dukrai dėmesio, tad mergina jaučiasi vieniša ir nori greičiau užaugti.

1. Kandidatų į LR prezidentus debatai Simono Daukanto aikštėje

Kandidatų į prezidentus debatai. Sveikinimai Edmundui Jakilaičiui, piliečių klausimai ir paskutinįsyk dalinami pažadai

2. Konkurso „Eurovizija 2019“ finalas

Dainų konkursas „Eurovizija 2019“. Finalas

3. „Ponių rojus“

4. Laidos „Gyvenimas“ reportažas apie Liudviką Andriulį ir Medeiną Čijauskaitę

Liudvikas Andriulis: brangieji, verslas nėra laisvė, nes jūsų viršininkas – jūsų klientas

5. „Bloga mergaitė“

Bloga mergaitė 13 s.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.