Tavo LRT

2019.05.20 09:49

Žiūrimiausias praėjusios savaitės įrašas – speciali „Dviračio žinių“ laida Vytautui Šerėnui atminti

LRT.lt2019.05.20 09:49

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Gegužės 10 d. vakarą sustojus širdžiai mirė laidos „Dviračio žinios“ vedėjas ir scenarijaus autorius, ekonomikos mokslų daktaras Vytautas Šerėnas. Specialioje „Dviračio žinių“ laidoje – archyviniai kadrai, kuriuose pasirodo V. Šerėnas, įkūnijęs Bratkos „Ūso“ ir Bratkos „Barzdono“ personažus. Ši laida praėjusią savaitę sulaukė daugiausia žiūrovų dėmesio.

Dar vienas daug peržiūrų sulaukęs įrašas – konkurso „Eurovizija 2019“ laimėtojo, Nyderlandų atstovo Duncan`o Laurence`o daina „Arcade“ finale. 64-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas vyko Tel Avive, Izraelyje. Finale pasirodė 26 šalių atlikėjai. Paskelbus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad 2019 m. „Eurovizijos“ konkurso laurus nuskynė ir kitais metais konkursą savo šalyje surengs Nyderlandai.

Taip pat žiūrovams buvo įdomus dokumentinis filmas apie popmuzikos karalių Michaelą Jacksoną „Paliekant Neverlandą“. Dviejų dalių kino juosta sulaukė įvairių reakcijų, nes filmas atgaivino istoriją apie tai, kad dainininkas M. Jacksonas galimai seksualiai išnaudojo vaikus. Tik suaugusiems skirtame filme du suaugę vyrai pasidalijo šokiruojančia patirtimi rančoje „Neverland“.

Žiūrovai itin domėjosi ir kandidatų į LR prezidentus debatais, kuriuos organizavo ir finansavo Vyriausioji rinkimų komisija ir LRT. Juose dalyvavo geriausiai pirmajame ture pasirodę ir į antrąjį turą patekę kandidatai Ingrida Šimonytė ir Gitanas Nausėda. Debatuose, kuriuos vedė žurnalistas Edmundas Jakilaitis, I. Šimonytės ir G. Nausėdos nuomonės nesutapo tik vienu klausimu.

Į LRT mediatekos TOP 5 pateko ir italų draminis serialas „Ponių rojus“. Serialo veiksmas prasideda gražuolei Terezai Jorijo persikėlus į Milaną ir sudalyvavus drabužių parduotuvės „Ponių rojus“ pardavėjų atrankoje. Įsidarbinusi neseniai atidarytos parduotuvės pardavėja ji pažįsta žavų, tačiau pavojų, intrigų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

1. „Dviračio žinios“ Vytautui Šerėnui atminti

Dviračio žinios. Vytautui Šerėnui atminti

2. Konkurso „Eurovizija 2019“ laimėtojo, Nyderlandų atstovo Duncan`o Laurence`o daina „Arcade“ finale

„Eurovizija 2019. Finalas“. Daina nugalėtoja: Nyderlandai. Duncan Laurence – „Arcade“

3. „Paliekant Neverlandą“

4. Kandidatų į LR prezidentus debatai

Kandidatų į prezidentus debatai. Pirmoji Ingridos Šimonytės ir Gitano Nausėdos akistata: nuomonės nesutapo tik vienu klausimu

5. „Ponių rojus“

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.