Tavo LRT

2019.05.13 10:05

Praėjusios savaitės žiūrimiausias įrašas – dokumentinis filmas apie Michaelą Jacksoną

LRT.lt2019.05.13 10:05

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę žiūrovus labiausiai domino dokumentinis filmas „Paliekant Neverlandą“. Šią dokumentiką apie popmuzikos karalių Michaelą Jacksoną pasaulis išvydo visai neseniai – kino ekranuose jis pasirodė tik kovą. Įvairių reakcijų sulaukusi dviejų dalių kino juosta atgaivino istoriją apie tai, kad dainininkas M. Jacksonas galimai seksualiai išnaudojo vaikus. Filme du suaugę vyrai pasidalijo šokiruojančia patirtimi rančoje „Neverland“. Tik suaugusiems skirtą dokumentinį filmą kurį laiką dar galima pamatyti LRT.lt mediatekoje.

Taip pat ne pirmą savaitę į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko intelektualių pokalbių laida „Stambiu planu“, vedama Andriaus Rožicko. Laidos svečias – medicinos mokslų daktaras, psichiatras, psichoterapeutas, Lietuvos psichoterapijos draugijos prezidentas, Europos psichoterapijos asociacijos valdybos narys Eugenijus Laurinaitis.

Žiūrovams buvo įdomus ir išskirtinai naujienų portale LRT.lt rodomas serialas „Bloga mergaitė“. Serialo pagrindinė veikėja – prieš tėvus ir visuomenės nustatytas normas maištaujanti paauglė Kotryna. Jos išsiskyrę tėvai neranda merginai laiko, tad ji jaučiasi vieniša ir nori greičiau užaugti. Serialas sukurtas rašytojos Kristinos Gudonytės romano „Blogos mergaitės dienoraštis“ motyvais. Kotrynos vaidmenį atliko dainininkė Paula Valentaitė.

Daug dėmesio sulaukė ir italų draminis serialas „Ponių rojus“. Serialo veiksmas prasideda gražuolei Terezai Jorijo persikėlus į Milaną ir sudalyvavus drabužių parduotuvės „Ponių rojus“ pardavėjų atrankoje. Įsidarbinusi neseniai atidarytos parduotuvės pardavėja ji pažįsta žavų, tačiau pavojų, intrigų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Į LRT mediatekos TOP 5 taip pat pateko laida „Dviračio žinios“. Bobutė (aktorius Giedrius Savickas) sekė pasaką apie tris paršiukus – Gitaną, Saulių ir Ingridą – ir jų namus. „Pirmasis namą pasistatė iš stiklo, antrasis pasistatė iš parduotuvės prekių, o trečioji pasistatė iš algos“, – pradėjo pasaką bobutė. Kurį namą vilkas (rinkėjas) pasirinks?

1. „Paliekant Neverlandą“

2. „Stambiu planu“

Stambiu planu. Psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis: neprašytas – nepadėk, o paprašius – gerai pagalvok

3. „Bloga mergaitė“

Bloga mergaitė 9 s.

4. „Ponių rojus“

5. „Dviračio žinios“

Bobutė seka pasaką apie tris paršiukus ir jų namus

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt