Tavo LRT

2019.05.08 10:25

Spaudos, kalbos ir knygos dieną apdovanota LRT Tyrimų skyriaus žurnalistė

LRT.lt2019.05.08 10:25

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, gegužės 7-ąją, kuri yra ir žurnalistų profesinė šventė, Vilniaus universiteto žurnalistikos studentai įteikė LRT Tyrimų skyriaus žurnalistei Rūtai Juknevičiūtei geriausio metų tiriamosios žurnalistikos autoriaus apdovanojimą.

„Džiugu pranešti, kad šiais metais šis garbingas apdovanojimas yra skirtas LRT Tyrimų skyriaus žurnalistei Rūtai Juknevičiūtei už publikacijų ciklą apie "valstiečių" kandidato į Klaipėdos merus Arvydo Vaitkaus ryšius su partiją remiančiais verslininkais.

Rūta negalėjo dalyvauti, man teko ši garbė ir laimė pristatyti apdovanojimą (matot, iš laimės net plaukai šoka), kuris yra net labai pelnytas ir kuriuo mes visi labai didžiuojamės“, – kolegės sėkme socialiniame tinkle džiaugėsi LRT Tyrimų skyriaus vadovė Indrė Makaraitytė.

LRT.lt primena, kad LRT Tyrimų skyrius – penkių profesionalių ir patyrusių žurnalistų komanda, analizuojanti visuomenei svarbius įvykius, jų priežastis bei pasekmes. Žurnalistinių tyrimų skyriuje, kuriam vadovauja Indrė Makaraitytė, dirba žurnalistai Mindaugas Aušra, Jurgita Čeponytė, Rūta Juknevičiūtė ir Jurga Tvaskienė.

Praėjusių metų rugpjūtį darbą pradėjusi jau atliko daugybę rezonansinių tyrimų visuomenei rūpimais klausimais.