Naujienų srautas

Tavo LRT2019.05.06 09:59

Praėjusią savaitę žiūrovus labiausiai domino serialas „Ponių rojus“

LRT.lt 2019.05.06 09:59

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę žiūrovus labiausiai domino italų draminis serialas „Ponių rojus“. Serialo veiksmas prasideda gražuolei Terezai Jorijo persikėlus į Milaną ir sudalyvavus drabužių parduotuvės „Ponių rojus“ pardavėjų atrankoje. Įsidarbinusi neseniai atidarytos parduotuvės pardavėja ji pažįsta žavų, tačiau pavojų, intrigų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Taip pat žiūrovams buvo įdomi LRT TELEVIZIJOS laida „Klauskite daktaro“. Laidos kūrybinė komanda buvo paruošusi dvi įdomias temas. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Alvydas Unikauskas papasakojo apie veiksmingiausiai kraujospūdį mažinančius maisto produktus. Taip pat gydytojas atskleidė, kokios gali būti sąnarių skausmų priežastys.

Praėjusią savaitę žiūrovus itin domino ir išskirtinai naujienų portale LRT.lt rodomas serialas „Bloga mergaitė“. Seriale pasakojama apie Kotryną – prieš tėvus ir visuomenės nustatytas normas maištaujančią paauglę, kuri jaučiasi vieniša ir nori greičiau užaugti. Jos tėvai išsiskyrę: tėvas gyvena su nauja šeima, į darbus pasinėrusi mama taip pat dukrai neranda laiko. Kotrynos vaidmenį atliko atlikėja Paula Valentaitė, ne kartą užėmusi aukštas vietas „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje. Serialas sukurtas ne vieną apdovanojimą pelniusio rašytojos Kristinos Gudonytės romano „Blogos mergaitės dienoraštis“ motyvais.

Į LRT mediatekos TOP 5 pateko ir intelektualių pokalbių laida „Stambiu planu“, vedama Andriaus Rožicko. Laidos svečias – medicinos mokslų daktaras, psichiatras, psichoterapeutas, Lietuvos psichoterapijos draugijos prezidentas, Europos psichoterapijos asociacijos valdybos narys Eugenijus Laurinaitis.

Dar viena daug peržiūrų sulaukusi laida – „Beatos virtuvė“. Laidos vedėja Beata Nicholson gamino lietuvių itin mėgstamą patiekalą – varškėtukus, taip pat gardų pyragą, kurį galima neštis į visas iškylas. Kulinarė Nida Degutienė gamino klasikinę morenginę „Pavlovą“, tačiau ne su braškėmis, o egzotiško pinakolados skonio. Laidos svečias – pranciškonų vienuolis ir kunigas brolis Benediktas.

1. „Ponių rojus“

2. „Klauskite daktaro“

Klauskite daktaro. Veiksmingiausiai kraujospūdį mažinantys maisto produktai. Kodėl skauda sąnarius?

3. „Bloga mergaitė“

Bloga mergaitė 8 s.

4. „Stambiu planu“

Stambiu planu. Psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis: neprašytas – nepadėk, o paprašius – gerai pagalvok

5. „Beatos virtuvė“

Beatos virtuvė. Pyragas, skirtas neštis į iškylą

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą