Naujienų srautas

Tavo LRT2019.05.03 15:08

„Prototo“ ir „Auksinis protas“ jungiasi, kviečia žaisti penktadienio vakarais

Jau šį penktadienį, gegužės 3-ąją vyks pirmasis bendras „Prototo“ ir LRT TELEVIZIJOS laidos „Auksinis protas“ žaidimas. Iš viso jų bus 6, o nugalėtojai kitą sezoną susirungs TV studijoje.

LRT vyr. projektų vadovė Martina Račkauskaitė pasakojo, kad jungtinėje viktorinoje žaidėjų lauks daugiau klausimų, daugiau atsakymų variantų, bus skirta ir daugiau laiko į juos atsakyti.

„Yra daug žmonių, kurie žiūri „Auksinį protą“ ir kartu su studijos svečiais spėlioja. Sako, kad jeigu būtų studijoje, turbūt laimėtų ir patektų į superfinalą. Dabar yra labai panaši galimybė, nes bus 6 žaidimai, sujungti su „Auksiniu protu“, o 6 laimėtojams suteiksime galimybę patekti į žaidimą studijoje kitą sezoną“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pasakojo M. Račkauskaitė.

 Kaip įprasta, „Prototo“ žaidimai toliau vyks antradieniais 12.20 val. ir ketvirtadieniais 20.40 val.

M. Račkauskaitė pasakojo, kad programėlę „Prototo“ iš viso yra atsisiuntę beveik 30 tūkst. žmonių. Maždaug kas trečia jungiasi žaisti ketvirtadieniais. Antradieniais žaidėjų būna apie 5 tūkst.

M. Račkauskaitė pridūrė, kad sekdami LRT paskyras feisbuke ir Instagram, žaidėjai gali gauti užuominų. Socialiniuose tinkluose būna skelbiami buvę klausimai arba panašios tematikos, kaip būsimi.

Jungtiniai „Prototo“ ir „Auksinis protas“ žaidimai vyks penktadieniais 21.30 val.

Išsamiau – laidos įraše (nuo 12.18 min.):

„Labas rytas, Lietuva“. II dalis. Žodžio laisvės eksperimentas: kas atsitinka, kai paprašoma numonę pakeisti?

 

 

 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi