Tavo LRT

2019.04.29 10:11

„Stambiu planu“ su Eugenijumi Laurinaičiu – žiūrimiausia praėjusios savaitės laida

LRT.lt 2019.04.29 10:11

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusios savaitės žiūrimiausia laida – „Stambiu planu“. Tai intelektualių pokalbių laida, vedama Andriaus Rožicko. Laidos svečias – medicinos mokslų daktaras, psichiatras, psichoterapeutas, Lietuvos psichoterapijos draugijos prezidentas, Europos psichoterapijos asociacijos valdybos narys Eugenijus Laurinaitis.

Daug peržiūrų sulaukė tik naujienų portale LRT.lt rodomas serialas „Bloga mergaitė“. Pagrindinį vaidmenį seriale atlieka jaunimo simpatijas užkariavusi atlikėja Paula Valentaitė. Kotryna maištauja prieš tėvų ir visuomenės nustatytas normas ir svajoja greičiau užaugti. Jos tėvai išsiskyrę: tėvas yra sukūręs kitą šeimą, mamai, pasinėrusiai į darbus, Kotryna taip pat nerūpi. Pykdama ant viso pasaulio ji patenka į sudėtingas, gniuždančias, o gal asmenybę ugdančias situacijas. Serialas sukurtas populiaraus, ne vieną apdovanojimą pelniusio rašytojos Kristinos Gudonytės romano „Blogos mergaitės dienoraštis“ motyvais.

Italų draminis serialas „Ponių rojus“ taip pat sulaukė itin daug peržiūrų. Seriale pasakojama jaunos gražuolės Terezos Jorijo istorija – ji, persikėlusi į Milaną, įsidarbina neseniai atidarytoje drabužių parduotuvėje „Ponių rojus“. Milane jai tenka susipažinti su intrigų ir pavojų kupinu mados pasauliu.

Taip pat žiūrovus domino kandidatų į LR prezidentus debatai. Debatuose pristatyti savo idėjas galimybę turėjo visi kandidatai į LR prezidentus: Vytenis Povilas Andriukaitis, Arvydas Juozaitis, Valentinas Mazuronis, Gitanas Nausėda, Mindaugas Puidokas, Naglis Puteikis, Saulius Skvernelis, Ingrida Šimonytė ir Valdemar`as Tomaševski`s. Šių debatų tema – teisingumas, kova su korupcija. Surengti debatai ir gynybos politikos, krašto apsaugos; užsienio politikos temomis. Taip pat bus rengiami debatai šiomis temomis: ekonomika ir regionų plėtra; sveikatos ir socialinė apsauga; kultūros politika, švietimo sistemos reforma.

Į LRT mediatekos TOP 5 pateko ir intelektinis žaidimas „Auksinis protas“. Šis žaidimas buvo skirtas Lietuvos muitinės 100-mečio jubiliejui paminėti. Protų kovoje susirungė šeši žaidėjai, o laimėtojo ženklelį įsisegė tik vienas. Intelektinė laida kaskart prie televizorių ekranų suburia įvairiausių visuomenės sluoksnių atstovus ne tik pasitikrinti žinių, bet ir smagiai praleisti laiką. Vedėjai – Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas.

1. „Stambiu planu“

Stambiu planu. Psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis: neprašytas – nepadėk, o paprašius – gerai pagalvok

2. „Bloga mergaitė“

Bloga mergaitė 5 s.

3. „Ponių rojus“

4. Kandidatų į LR prezidentus debatai

Kandidatų į prezidentus debatai. Teisingumas: kaip būsimas prezidentas kovotų su korupcija?

5. „Auksinis protas“

Auksinis protas. Lietuvos muitinės 100-mečio jubiliejui skirtas žaidimas