Tavo LRT

2019.04.24 12:00

Koncerte „Už pergalę gyventi“ – žmonių palaikymas ir parama vaikams

LRT.lt 2019.04.24 12:00

Antrą šv. Velykų dieną per LRT TELEVIZIJĄ žiūrovai galėjo stebėti Rimanto Kaukėno paramos grupės organizuotą koncertą „Už pergalę gyventi“, skirtą onkologinėmis ir kitomis gyvybei pavojingomis ligomis sergantiems Lietuvos vaikams. Jiems šalies gyventojai koncerto metu paaukojo beveik 92 tūkstančius eurų.

Transliacijos metu surinktos lėšos bus skirtos Santaros ligoninės vaikų onkohometologinio skyriui reikalingai medicininei įrangai nupirkti. Šiuo metu ten labai trūksta 7 vienetų tūrinių infuzinių pompų blokų, kurie yra skirti medikamentų lašinimui į paciento organizmą; 1 gyvybės palaikymo monitoriaus bei 8 palatų konsolių – pagalbos iškvietimo sistemų.

Dalį lėšų fondas skirs sunkiai segančių vaikų istorijoms pakeisti: šiuo metu keliems jų yra būtinas gydymas Šveicarijoje ir Slovakijoje. Trečioji lėšų dalis bus panaudota onkologinėmis ligomis sergančių vaikų svajonių išpildymui: laiškuose vaikai dažnai kalba apie norą išvykti pailsėti į užsienį, žaidimus, augintinius ir įvairius išmanius prietaisus: planšetinius kompiuterius, elektroninius paspirtukus.

„Šis koncertas yra dar vienas įrodymas, kad abejingų sunkiai sergantiems vaikams beveik nėra. Visi atlikėjai sutiko savanoriškai padovanoti žiūrovams savo dainas. Daugelis jų jau ne kartą yra prisidėję prie mūsų fondo misijos, lankę vaikus ligoninėse ir namuose, pildę jų slaptas svajones. Sulaukėme didelio palaikymo iš „Siemens“ arenos, priėmusios mus į savo namus.

Noriu padėkoti visiems, kurie skyrė daug savo laiko ir atidavė dalį širdies tam, kad šis kilnus renginys būtų maksimaliai puikus – rėmėjams, atlikėjams, didelei savo srities profesionalų komandai. Žmonės mus išgirdo, išgirdo ir vaikus, kuriems pagalbos reikia jau šiandien. Kiekvieno meilė ir dėmesys čia yra vis dar labai laukiami iki gegužės 15 dienos“, - visiems dalyvavusiems dėkojo fondo steigėjas, buvęs krepšininkas Rimantas Kaukėnas.

Nuo balandžio 5 dienos iki koncerto transliacijos pradžios sergantiems vaikams paaukoti 94 882 eurai.

Iki pat gegužės 15d. prie svarbaus laimėjimo žmonės vis dar gali prisidėti aukodami trumpaisiais numeriais: 1891 – auka 3 eurai ir 1892 – auka 5 eurai.