Naujienų srautas

Tavo LRT2019.04.23 10:08

LRT.lt serialas „Bloga mergaitė“ – praėjusios savaitės žiūrimiausias

LRT.lt 2019.04.23 10:08

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Tik naujienų portale LRT.lt rodomas serialas „Bloga mergaitė“ praėjusią savaitę buvo žiūrimiausias. Serialas sukurtas populiaraus, ne vieną apdovanojimą pelniusio rašytojos Kristinos Gudonytės romano „Blogos mergaitės dienoraštis“ motyvais. Seriale pagrindinės herojės Kotrynos vaidmenį atliko jaunimo simpatijas užkariavusi atlikėja Paula Valentaitė, ne kartą užėmusi aukštas vietas „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje. Pagrindinė serialo veikėja maištauja prieš tėvų ir visuomenės nustatytas normas ir svajoja greičiau užaugti. Jos tėvai išsiskyrę: tėvas yra sukūręs kitą šeimą, mamai, pasinėrusiai į darbus, Kotryna taip pat nerūpi. Vieniša Kotryna pyksta ant viso pasaulio ir maištaudama patenka į sudėtingas, gniuždančias, o gal asmenybę ugdančias situacijas.

Taip pat itin daug dėmesio sulaukė kandidatų į LR prezidentus debatai. Debatuose pristatyti savo idėjas galimybę turėjo visi kandidatai į LR prezidentus: Vytenis Povilas Andriukaitis, Arvydas Juozaitis, Valentinas Mazuronis, Gitanas Nausėda, Mindaugas Puidokas, Naglis Puteikis, Saulius Skvernelis, Ingrida Šimonytė ir Valdemar`as Tomaševski`s. Šių debatų tema – užsienio politika. Laidos metu kandidatams buvo užduoti devyni klausimai. Surengti debatai ir gynybos politikos, krašto apsaugos tema. Taip pat bus rengiami debatai šiomis temomis: teisingumas, kova su korupcija; ekonomika ir regionų plėtra; sveikatos ir socialinė apsauga; kultūros politika, švietimo sistemos reforma.

Į LRT mediatekos žiūrimiausių įrašų TOP 5 pateko ir žiūrovų itin pamėgtas italų draminis serialas „Ponių rojus“. Serialo veiksmas prasideda gražuolei Terezai Jorijo persikėlus į Milaną ir sudalyvavus drabužių parduotuvės „Ponių rojus“ pardavėjų atrankoje. Įsidarbinusi neseniai atidarytos parduotuvės pardavėja ji pažįsta žavų, tačiau pavojų, intrigų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Žiūrovai domėjosi ir kitu serialu – daugiaserijiniu TV filmu „Laisvės kaina. Disidentai“. Tai pirmų serialo „Laisvės kaina“ dalių „Savanoriai“ ir „Partizanai“ tęsinys, pasakojantis apie 1956–1983 m. laikotarpio Lietuvos istoriją, kai pasibaigus partizaniniam judėjimui pasipriešinimas okupacijai įgavo kitas formas – atsirado disidentinė kova.

Dar viena žiūrimiausių praėjusios savaitės laidų – kulinarinė laida „Beatos virtuvė“. Laidos vedėja Beata Nicholson ruošė itališką patiekalą – spagečių fritatą. „Mano firminio torto“ rubrikoje gamintas ypatingas kepinys „Šimtalapis“. Laidos svečias – plastikos chirurgas Renaldas Vaičiūnas, su kuriuo B. Nicholson kalbėjosi apie senėjimą ir grožį.

1. „Bloga mergaitė“

Bloga mergaitė 1 s.

2. Kandidatų į LR prezidentus debatai

Kandidatų į prezidentus debatai. Užsienio politika: kokios pozicijos laikytųsi būsimas prezidentas?

3. „Ponių rojus“

4. „Laisvės kaina. Disidentai“

Laisvės kaina. Disidentai 11 s. (N-7)

5. „Beatos virtuvė“

Beatos virtuvė. 70 laida. Mums neatsibostantis kepinys – šimtalapis

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą