Naujienų srautas

Tavo LRT2019.04.22 17:05

Paramos koncertas „Už pergalę gyventi“: žinomi atlikėjai kviečia palaikyti vėžiu sergančius vaikus

LRT.lt 2019.04.22 17:05

Pirmadienį, antrosios Velykų dienos vakare,  21 val., per LRT TELEVIZIJĄ bus rodomas Rimanto Kaukėno fondo paramos koncertas „Už pergalę gyventi“. Jo metu visi bus kviečiami paremti sunkiai sergančius vaikus ir padėti jiems kovoti su onkologinėmis ligomis.

Paramos fondas, veikiantis nuo 2012 metų, kviečia visus susitelkti ir padėti vaikams pasiekti pergalę kovoje su sunkiomis ligomis. Tačiau buvęs Lietuvos krepšininkas, labdaros concerto „Už pergalę gyventi“ organizatorius R. Kaukėnas sako, kad pagalbos reikia ne tik sunkiai sergantiems vaikams, bet ir jų artimiesiems.

„Stengiamės padėti ne tik vaikui, bet ir visai šeimai, kuri labai daug laiko praleidžia ligoninėse. Praktiškai praranda bet kokia galimybę dirbti ir susiduria su tikrai sunkiomis, ne tik finansinėmis, bet ir psichologinėmis sąlygomis. Taigi labai svarbu palaikyti ne tik vaikus, bet ir jų mamas, kurioms yra labai sunku“, – LRT RADIJUI sakė R. Kaukėnas.

Televizijos žiūrovai jautraus ir įkvėpiančio koncerto scenoje išvys tokius scenos grandus, kaip Gytis Paškevičius, Marijonas Mikutavičius, Saulius Prūsaitis, Donatas Montvydas, Lilas ir Innomine, Vaidas Baumila, Merūnas Vitulskis, Vidas Bareikis, grupes „Daddy was a Milkman“, „G&G Sindikatas“.

Beje, scena, kurioje pasirodys žinomi Lietuvos atlikėjai, atrodys, kaip krepšinio aikštelė, o koncerto metu kalbėsiantys svečiai trumpam taps panašūs į krepšinio komentatorius. Pasirodymų metu atlikėjams talkins mažieji kovotojai – su klastinga liga susidūrę vaikai. 

Koncerto metu dainininkai ne tik dovanos žiūrovams savo kūrybą, bet sieks atkreipti visuomenės dėmesį į paramos ir pagalbos svarbą vėžiu sergantiems vaikams.

Per beveik tris valandas truksiančią koncerto transliaciją trumposiomis žinutėmis bus galima paremti Santaros ligoninės Vaikų onkologijos skyrių.

Paramos koncertas „Už pergalę gyventi“ balandžio 22 dieną, 21 val. 

 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą