Tavo LRT

2019.04.15 09:40

Praėjusią savaitę žiūrovus labiausiai domino laida apie tymus

LRT.lt 2019.04.15 09:40

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT.lt lankytojų buvo žiūrimiausi.

Žiūrimiausia praėjusios savaitės laida – „Specialus tyrimas“. Laidos komanda žiūrovams parengė dvi temas. Seniai užmiršti virusai grįžta – skiepų priešininkai tvirtina, kad tymai nepavojingi, o panika dėl plintančio viruso keliama tik tam, kad būtų galima užsipulti nesiskiepijančius; medikai sako, kad į duris beldžiasi ir dar baisesni senieji virusai. Kita tema – neregėtos Utenos policijos pajėgos prieš automobilių prekeivius, patrulių krata penkis kartus per dieną.

Itin daug žiūrovų dėmesio sulaukė ir draminis serialas „Ponių rojus“. Serialas pastatytas Italijoje, yra populiaraus prancūzų rašytojo E. Zola romano „Moterų laimė“ versija. Serialo veiksmas prasideda gražuolei Terezai Jorijo persikėlus į Milaną ir sudalyvavus drabužių parduotuvės „Ponių rojus“ pardavėjų atrankoje. Įsidarbinusi neseniai atidarytos parduotuvės pardavėja ji pažįsta žavų, tačiau pavojų, intrigų ir aistrų kupiną mados pasaulį.

Žiūrovams buvo įdomus ir kitas serialas – daugiaserijinis TV filmas „Laisvės kaina. Disidentai“. Tai pirmų serialo „Laisvės kaina“ dalių „Savanoriai“ ir „Partizanai“ tęsinys apie Lietuvos istoriją. Serialas „Disidentai“ pasakoja apie 1956–1983 m., kai pasibaigus partizaniniam judėjimui pasipriešinimas okupacijai įgavo kitas formas – atsirado disidentinė kova.

Į LRT mediatekos TOP 5 pateko ir muzikinis duetų konkursas „Dvi kartos“. Projekte varžosi poros, sudarytos iš skirtingų kartų atstovų – tiek profesionalių, tiek neprofesionalių, bet itin talentingų atlikėjų. Dalyviai kaskart gauna užduotį, o žiūrovai ir komisija renka labiausiai patikusią atlikėjų porą. Šį smagų projektą veda charizmatiškas duetas Jurgita Jurkutė ir Giedrius Savickas.

Gyvenimo būdo laida „Gyvenimas“ – dar viena daug žiūrovų dėmesio sulaukusi laida. Joje savo jautria gyvenimo istorija pasidalijo žurnalistė Indrė Makaraitytė – televizijos eteryje griežta vedėja, o namuose – dviem vaikams atsidavusi mama. Taip pat savo istoriją papasakojo Vigantė – po bado ir patyčių vaikystėje – turtingas gyvenimas Londone, o pasibaigus meilei – kova dėl dukros.

1. „Specialus tyrimas“

Specialus tyrimas. Seniai užmiršti virusai – grįžta

2. „Ponių rojus“

3. „Laisvės kaina. Disidentai“

Laisvės kaina. Disidentai. 10 serija  (N-7)

4. „Dvi kartos“

Dvi kartos

5. „Gyvenimas“

Gyvenimas. Į politologijos studijas pasukusi Indrė Makaraitytė dėkoja tėčiui: tai jis mane išmokė domėtis tuo, kas vyksta aplinkui