Tavo LRT

2015.09.08 13:45

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – „Eurovizija“

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę praūžusi „Eurovizija“ nepaliko abejingų. Aktyviai ja domėjosi ir LRT Mediatekos lankytojai. Daugiausiai peržiūrų sulaukė pirmas konkurso pusfinalis. Pirmame pusfinalyje dalyvavo 16 šalių, 10 jų pateko į konkurso finalą. Po komisijos ir žiūrovų balsavimo paaiškėjo, kad toliau konkurse dalyvauja Albanija, Armėnija, Rusija, Rumunija,Vengrija, Graikija, Estija, Gruzija, Serbija ir Belgija.

Aktyviai domėtasi ir antru „Eurovizijos“ pusfinaliu. Jame paaiškėjo, kad Monika Linkytė ir Vaidas Baumila pateko į konkurso finalą. Iš 17 šalių, į kitą etapą pateko 10: Lenkija, Slovėnija, Švedija, Norvegija, Juodkalnija, Kipras, Azerbaidžanas, Latvija, Izraelis ir, žinoma, Lietuva. 

Daug LRT Mediatekos lankytojų dėmesio 60-osios „Eurovizijos“ finalas. 40 konkurse balsavusių šalių įvertino, kad geriausiai šiais metais skambėjo Švedijos atstovo daina. Mans Zelmerlow su daina „Heroes“ pelnė 365 balus. Antroje vietoje su 303 balais liko Rusijos atstovė, trečioje – Italija, surinkusi 292 balus.

LRT Mediatekos lankytojų dėmesį patraukė ir režisieriaus Viktoro Starošo filmas „Aukso karštligė“. Filme pasakojama apie 1983m. TSRS krepšinio čempionatą, kai Kauno „Žalgirio“ krepšininkai kovojo dėl aukso ir po pratęsimo pralaimėjo.

Populiarumo neprarado ir Monikos Linkytės bei Vaido Baumilos dainos „This Time“ vaizdo klipas. Muzikiniame klipe – nedidelis dueto gyvo garso koncertas su muzikantų grupe. Organizatoriai pasikvietė žmones, kurie nebuvo girdėję Lietuvai atstovavusios dainos „This Time“. Eksperimento dalyviai buvo paprašyti parodyti savo reakciją į ją.

1.       „Eurovizija“. Pirmas pusfinalis 

2.       „Eurovizija“. Antras pusfinalis 

3.       „Eurovizija“. Finalas.

4.       Filmas „Aukso karštligė“

5.      „This Time“ vaizdo klipas