Tavo LRT

2015.05.24 02:09

Pramogų pasaulio atstovai rinkosi palaikyti Moniką ir Vaidą

LRT.lt 2015.05.24 02:09

Šeštadienio vakarą į LRT klubą rinkosi būrys Lietuvos pramogų pasaulio atstovų, atvykusių palaikyti lietuvių pasirodymo „Eurovizijos“ finale.

Šeštadienio vakarą į LRT klubą rinkosi būrys Lietuvos pramogų pasaulio atstovų, atvykusių palaikyti lietuvių pasirodymo „Eurovizijos“ finale.

Pažiūrėti tarptautinio konkurso finalo atvyko buvęs „Bavarijos“ narys Juozas Liesis, prodiuseriai Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius, atlikėjas Aras Vėberis, operos solistas Antanas Zakarauskas, dainininkas Tomas Sinickis, LRT žurnalistė Ugnė Galadauskaitė bei kiti.

Lietuvių pasirodymas buvo pasitiktas gausiais plojimais ir palaikymo šūksniais. Daugelis atvykusiųjų Monikos ir Vaido pasirodymą stebėjo atsistoję.

„Finale Monika ir Vaidas pasirodė kur kas geriau nei pusfinalyje. Šis pasirodymas buvo kur kas energingesnis. Dainuodami pusfinalyje mūsiškiai pirmą dainos dalį atliko gerai, bet antrojoje buvo nesklandumų. Finale lietuviai sudainavo tobulai. Manau, kad jie atidavė viską“, – portalui LRT.lt po lietuvių pasirodymo kalbėjo D. Kubilius.

Savo ruožtu L. Paukštė pripažino, kad jaudinosi taip lyg pati stovėtų scenoje: „Jiems puikiai pavyko parodyti, kad ši daina spinduliuoja labai gerą nuotaiką. Manau, kad šis tikslas yra pasiektas.“

LRT žurnalistė ir žinių vedėja U. Galadauskaitė vylėsi, kad Monika ir Vaidas pateks į dešimtuką: „Pasirodymas tikrai užveda, nes, kai buvau grimo kambaryje ir Vaidas liepė visiems iškelti rankas, pati jas iškėliau! Kuo daugiau klausau, tuo labiau man ši daina patinka.“

Akimirkos iš LRT kavinės – galerijoje.