Tavo LRT

2015.09.08 13:45

U. Galadauskaitė: per „Euroviziją“ pritrauksiu milijoną žiūrovų „Labam rytui“

Eurovizinis šių metų Lietuvos  veidas – Ugnė Galadauskaitė. LRT žurnalistei patikėta skelbti Lietuvos balsus „Eurovizijos“ finale. 

Eurovizinis šių metų Lietuvos  veidas – Ugnė Galadauskaitė. LRT žurnalistei patikėta skelbti Lietuvos balsus „Eurovizijos“ finale. 

Mergina juokauja, kad milijoninę auditoriją turintis muzikinis konkursas gali padėti pritraukti žiūrovų ir LRT laidai „Labas rytas, Lietuva“. 

– Šiemet pranešite lietuvių balus „Eurovizijoje“. Ką Jums reiškia tokios pareigos? 

– Žinoma, tai – atsakingos pareigos. Smagu pirmą kartą tiek daug prisiliesti prie „Eurovizijos“. Visą laiką konkursą tik stebėdavau. Pasiskaičiau, kiek milijonų žmonių žiūri šią laidą, supratau, kad atsakomybė dar išauga. Tačiau tada pagalvojau, gal papildomą milijoną žiūrovų pritrauksiu „Labam rytui“. 

– Ar nesijaudinate, kad teks pasirodyti visai Europai? 

– Jaudulio kol kas nėra, galbūt jis ateis šeštadienį. Kolega Ignas Krupavičius pasidalino patirtimi, tikino, kad nėra ko nerimauti. 

– Kaip tam ruošiatės? 

– Peržiūrėjau, kaip ankstesniais metais pranešinėjo balsus (turiu omenyje ne tik lietuvius, bet ir kitas šalis). Pasižiūrėjau, kaip išsiskiria kiekvienas pranešėjas. Tai toks minimalus mano pasiruošimas, tačiau niekaip ypatingai nesiruošiu. Reikia tik susikaupti psichologiškai. 

– Ką šiemet prognozuojate lietuvių duetui? 

– Lietuvių daina šiais metais man atrodo labai „užkabinanti“. Į finalą, manau, tikrai turėtume patekti. Monika ir Vaidas skleidžia šilumą ir žavesį. Mėgstu konkretumą, todėl, jei konkrečiai, manau, kad finale lietuviai bus tarp 6 ir 10 vietos. 

Atrankų metu dvejojau dėl šios dainos, tačiau kuo dažniau ją girdžiu, tuo labiau man ji patinka. Kai išgirdau kitų šalių dainas, pagalvojau, kad lietuvių – viena gražiausių. 

– Kokių kitų šalių dainos Jums patiko labiausiai? 

– Labai daug gerų atgarsių girdėjau apie Italijos kūrinį, tačiau „Labam ryte“, pristatinėjant eurovizines dainas, ši man neužstrigo. Labiausiai man patiko Latvijos kūrinys.  

Latvijos daina: