Tavo LRT

2015.09.08 13:45

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – interviu su C. Wurst

LRT.lt2015.09.08 13:45

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausiai LRT Mediatekos žiūrovų dėmesio sulaukė interviu su tolerancijos žinią nešančia Conchita Wurst. Teisę rengti 2015-ųjų „Euroviziją“ Austrijai iškovojusi barzdotoji dainininkė šiandien savo šalyje yra ne mažesnė žvaigždė negu prieš metus, kai tapo pasauline sensacija. Atvirkščiai – apkeliavusi pasaulį Conchita, likus kelioms dienoms iki „Eurovizijos“ atidarymo, išleidžia pirmąjį albumą, kurio laukia milijonai gerbėjų. Jau šią savaitę 2014-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtoja atidarys šių metų konkursą, o prieš tai dar spėjo priimti  LRT Televizijos žurnalistus.

LRT žiūrovus domino ir muzikinis LRT projektas „Dainų daina“. Šeštadienio vakarą paaiškėjo, kuris lietuvių kompozitorių kūrinys gali vadintis „Dainų daina“. Sudėjus komisijos ir žiūrovų balsus, šis titulas teko patriotiškai Stano dainai „Yra Lietuva“. Pirmoje bendros lentelės vietoje atsidūręs kūrinys surinko 20 balų, antroje vietoje – „Gintarai“ su 17 balų, trečioje – „Laivai nutols“ su 11 balų. 

„Jūs – ligoninėje. Dabar – 2015 metai“, – , taip prasideda kiekvienas laidos „Emigrantai“ herojaus Rimanto rytas Škotijos ligoninėje. Po buvusio darbdavio užpuolimo atmintį praradęs lietuvis iš naujo susipažįsta su savo dukra. „Kai vertėja paklausė, ar tu atpažįsti, kad čia tavo dukra, jis pasakė tik tiek, kad ji turi panašumų į mane“, – pasakoja Rimanto dukra.  

„Sakyčiau, kad Estijoje visur yra daugiau atsakomybės“, – LRT Televizijos laidai „Emigrantai“ sako Taline gyvenantis lietuvis Vaidas Matulaitis. Nors estai daug ką padaro pirmiau už lietuvius, jis mūsiškiams siūlo savęs „nenurašyti“ – mūsų kitoks charakteris, kita geografinė padėtis, be to, kaimynų iš šiaurės pirmavimas iš dalies yra žiniasklaidos išpūstas reikalas.    

Žiūrovus domino ir penktasis „Auksinio proto“ finalas, kuriame paaiškėjo dar vienas pretendentas laimėti kelionę aplink pasaulį. Iki projekto pabaigos liko tik trys laidos. 

Dalia Michelkevičiūtė nestokoja nei darbo, nei pasiūlymų. Būtent dėl to laidos „Stiliaus“ žurnalistai jos interviu turėjo laukti nemažai. Aktorė pasakoja apie svajonių darbą Norvegijoje su pasaulinio lygio žvaigždėmis ir atskleidžia savo sėkmės receptą. „Melskis, skaityk ir dirbk“, – sako aktorė. 

Antroji LRT Mediatekos lankytojų susidomėjimą patraukusios laidos „Stilius“ tema taip pat turi religijos prieskonio. Laidos kūrėjai lankosi itin religingo Jeruzalės turguje: kiek laiko galioja chalva, kiek verta derėtis, o kada to nedaryti? 

„Nenoriu turėti gražuolės titulo ir tikrai nėra svarbu, kad kažkada vienai minutei man ant galvos buvo uždėta karūna. Aš noriu daugiau“, – sako trečiojo „Stiliaus“ pasakojimo herojė Gabrielė Martirosianaitė. Buvusi 2008 metų „Mis Lietuva“, modelis, radijo ir televizijos laidų vedėja pripažįsta, kad pasimurkdyti su delfinais ir vesti laidą apie juos buvo tikras iššūkis ir didelė dovana.

1. „Eurovizija“. Interviu su Conchita Wurst.

2.       „Dainų daina“

3. „Emigrantai“

4. „Auksinis protas“

5. „Stilius“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt