Tavo LRT

2015.09.08 13:45

V. Baumila: „Tarp manęs ir Monikos – stipri „chemija“

LRT.lt 2015.09.08 13:45

„Pavargom, bet viskas puiku“, – pasibaigus repeticijai, po keturių išėjimų ant „Eurovizijos“ scenos su Lietuvai atstovaujančia daina „This Time“ neslėpė šypsotis nepaliaujantis, nors ir sirguliuojantis, Vaidas Baumila. „Eurovizijos“ scena visai ne tokia didelė, kaip įsivaizdavau“, – komentavo Monika Linkytė.

„Pavargom, bet viskas puiku“, – pasibaigus repeticijai, po keturių išėjimų ant „Eurovizijos“ scenos su Lietuvai atstovaujančia daina „This Time“ neslėpė šypsotis nepaliaujantis, nors ir sirguliuojantis, Vaidas Baumila. „Eurovizijos“ scena visai ne tokia didelė, kaip įsivaizdavau“, – komentavo Monika Linkytė.

„Klaidelių gal ir buvo, bet kaip be jų? Juk per repeticiją taip ir turi būti“, – švytėjo Monika. „Žavi čia dirbančių žmonių – garso ir vaizdo režisierių, visų kitų – profesionalumas.  O tai suteikia tvirtybės einant į sceną, nes žinai, kad visi rūpinsis, kad būtų kuo geriau“, – sakė Lietuvos atstovė jubiliejinėje 60-ojoje „Eurovizijoje“.

„Greičiau pavargstu, nes balsas ne geriausios kondicijos, „ėmiau“ ir tas vietas, kurių dabar neturėčiau „imti“, tai dabar jaučiu nuovargį. Dar Vilniuje pasigavau pavasarinį virusą, dabar geriu vaistus ir, tikiuosi, po kelių dienų viskas bus gerai“, – sakė V. Baumila.

Lietuvių pasirodymas, kuris bus pirmasis antrajame pusfinalyje, išsiskiria dinamika ir ryškumu. Akivaizdu, kad renginio režisieriai pirmąjį pasirodymą nori padaryti kuo labiau įsimintiną.

Pasibaigus repeticijai, peržiūrų kambaryje, kur atlikėjai gali išsakyti pastabas dėl garso ir vizualikos, didelių diskusijų nekilo. Režisieriai jau buvo atsžvelgę į anksčiau Lietuvos delegacijos vadovo Audriaus Giržado pareikštus pageidavimus dėl dainos filmavimo specifikos, tad pridurti nelabai buvo ką. Atlikėjai buvo supažindinti ir galėjo išsakyti pageidavimus ir „Eurovizijos“ vizažistėms. „Jūs gražūs žmonės, su jumis bus vienas malonumas“, – Lietuvos duetui ir keturiems pritariantiems vokalistams sakė žiūrimiausio pasaulyje televizijos dainų konkurso grimo specialistės.

Monika ir Vaidas nuolat jaučia ne tik organizatorių, bet ir žurnalistų dėmesį. Be spaudos konferencijos, kurioje daugiausia skambėjo „Eurovizijos“ blogerių ir fanų klausimai apie Monikos ir Vaido tarpusavio santykius, Lietuvos atstovus žurnalistai galėjo kalbinti atskirai. Bene dažniausiai užduodamas klausimas – kodėl iki šiol Lietuva dar nelaimėjo „Eurovizijos“, priešingai negu kitos dvi Baltijos šalys. Ką galima atsakyti į tokį klausimą – be abejo, kad šiemet tai galėtų įvykti! „Mes jau pasirengę priimti „Euroviziją“: Lietuva – nuostabi šalis, kurioje geros arenos ir puikūs viešbučiai“, – tvirtino žurnalistams V. Baumila.

Dar daugelio minimas dalykas – kad šiemet „Eurovizijoje“ nemažai duetų. Tad kuo išsiskirti mėgins lietuviškasis? „Tarp mūsų su Monika – stipri „chemija“, todėl žmonės mumis ir patikėjo. Mumis ir mūsų daina“, – puikia anglų kalba dėstė V. Baumila. Monika apie duete tvyrančią „chemiją“ kalba santūriau, tačiau nuolat pabrėžia esanti laiminga, galėdama dainuoti būtent su Vaidu.