Tavo LRT

2015.09.08 13:45

Šeštadienį LRT žiūrovai išrinks „Dainų dainą“

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Jau šį šeštadienį – žiūrimiausio lietuviškų dainų projekto „Dainų daina“ finalas. Koncertą tiesiogiai iš LRT Didžiosios studijos transliuos LRT Televizija ir LRT Radijas. Koncerto pradžia – 21 valandą.

Jau šį šeštadienį – žiūrimiausio lietuviškų dainų projekto „Dainų daina“ finalas. Koncertą tiesiogiai iš LRT Didžiosios studijos transliuos LRT Televizija ir LRT Radijas. Koncerto pradžia – 21 valandą.

Dėl „Dainų dainos“ titulo varžosi šie į finalą patekę kūriniai: Andriaus Kulikausko „Gintarai“ ir „Ateina Dievas“, Stano „Saulė“ ir „Yra Lietuva“, „MG International“ „Juoda orchidėja“, Algimanto Raudonikio „Lauksiu tavęs ateinant“ (arba kitaip „Skinsiu raudoną rožę“), Deivydo Zvonkaus „Tos pačios akys“ ir „Aš tavo, tu mano“, Andriaus Borisevičiaus „Šalia“ ir „ Aš širdyje labai myliu savo mamą“, Alvydo Jegelevičiaus „Vaikystės šviesa“, Edgaro Lubio „Laivai nutols“.

Scenoje išvysime Violetą ir Vilių Tarasovus, kuriems D. Zvonkaus daina „Aš tavom, tu mano“ leido pasitikrinti jausmus vienas kitam – dėl šio kūrinio Violeta ir Vilius vis dažniau susitikdavo koncertuose ir... nebenorėjo išsiskirti. Atlikėjai kompozitorių vadina savo piršliu. Pora labai džiaugiasi, jog jų meilės istorija sujaudino LRT žiūrovus ir ši daina pateko į finalą.

Bene daugiausia nuoširdžių pagyrų sulaukė aktoriaus Mariaus Jampolskio duetas su tėvu. Tai taip pat D. Zvonkaus kūrinys „Tos pačios akys“. A. Jegelevičiaus „Vaikystės šviesą“ atliks legendinis aktorius Vladas Bagdonas. Aktorius pats prisipažino, jog šis konkursas jam – labai įdomus išbandymas.

Į finalą iškopė ir gražiausia mamai skirta daina „Aš širdyje labai myliu savo mamą“. Pusfinaliuose ją atliko vaikų kolektyvas „Džimba“. Finale žiūrovų laukia staigmena – šią dainą atliks keli žinomi atlikėjai. Nepastebėta neliko ir Stanislavo Stavickio-Stano daina „Yra Lietuva“. Sukurti ją įkvėpė apsilankymas pas Norvegijos lietuvius.

Kas taps Lietuvos „Dainų daina“, paaiškės jau šeštadienio vakarą. Primename, kad dainas vertina ne tik kompozitorių komisija, bet ir žiūrovai, balsuojantys telefonu.