Tavo LRT

2015.09.08 13:45

Praėjusį mėnesį LRT žiūrovams įdomiausia – „This Time“ klipas ir „Dainų daina“

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusį mėnesį LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusį mėnesį LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

LRT Mediatekos lankytojai visą mėnesį susidomėjimo neprarado Lietuvos atstovų šių metų „Eurovizijos“ konkurse Monikos Linkytės ir Vaido Baumilos atliekamos dainos „This Time“ vaizdo klipu. Muzikiniame klipe – nedidelis dueto gyvo garso koncertas su muzikantų grupe. Organizatoriai pasikvietė žmones, kurie nebuvo girdėję Lietuvai atstovausiančios dainos „This Time“. Eksperimento dalyviai buvo paprašyti parodyti savo reakciją į ją.

LRT Mediatekos lankytojai aktyviai domėjosi ir muzikiniu LRT projektu „Dainų daina“, kuriame – netikėtas posūkis. Projekto taisyklės leidžia pasikeisti komisijos nariams, todėl komisijos narį Laimoną Žiulpą pakeitė atlikėjas Edgaras Lubys. Be to, vos nuskambėjus pirmosioms dainoms, į komisijos nario kėdę vietoj Gedimino Reklaičio sėdo Arvydas Martinėnas-Vudis.

Didelio susidomėjimo visuomet sulaukia socialinės dokumentikos laida „Emigrantai“. Pirmosios istorijos herojų, dviejų seserų – Indrės ir Rūtos – namai jau ketverius metus ne gimtojoje Šilutėje, o Stokholmo pakraštyje. Indrė į Švediją pabėgo nuo siaubą keliančių vyro persekiojimų, primenančių kriminalinius serialus. Po keleto metų Švedijoje atsidūrė ir Rūta. Ji irgi neturėjo kito pasirinkimo: išsiskyrus su vyru, būsto paskola vienišai motinai tapo nepakeliama. Antrasis „Emigrantų“ pasakojimas prasideda saulėtu rytu Tel Avivo paplūdimyje. Kažkas deginasi, kažkas skaito laikraščius ar knygas, daugybė bėgiojančių ir mankštą darančių žmonių. O gražuolė lietuvė Simona Reuveni, apie kurią šįkart pasakoja LRT televizijos laida „Emigrantai“, čia ateina pasisemti gerų emocijų – žvelgia į krantą skalaujančios Viduržemio jūros tolį ir kiekvieną kartą pagalvoja, kokia ji laiminga.

 

Tuo metu „Stilius“ pasakojo apie verslininko Aurelijaus ir menotyrininkės Aurelijos Rusteikų porą, nutarusią Dubingiams padovanoti bažnyčią. Naujasis projektas tapo bendru tikslu, dėl kurio tarp sutuoktinių nekilo nė menko ginčo. Laidoje – ir išskirtinis pokalbis su prancūzų režisieriumi Michaeliu Hazanaviciumi. Didžiojo kino žvaigždė neslepia į Lietuvą vykęs gana miglotai suvokdamas, kad yra beveik tiesiogiai susijęs su šalimi. „Mano senelis buvo žydas, pasitraukęs iš Lietuvos praėjusio amžiaus pradžioje“, – pasakoja režisierius. Trečiasis „Stiliaus“ herojus – Rimvydas Širvinskas, geriau žinomas Makaliaus pravarde, įsitikinęs, kad, planuojant kelionę, nereikia persistengti. „Jeigu per daug žinosi apie šalį, į kurią vyksti, tikrai neteksi pusės nuotykių“, – mano Makalius.

 

Visuomet aktyviai žiūrima laida „Gyvenimas“. Garsūs aktoriai Jūratė Vilūnaitė ir Rimantas Bagdzevičius pirmą kartą atvėrė namų duris ir pasiryžo atviram interviu. Su kolege Jūrate Vilūnaite prieš metus susituokęs aktorius vis dar susijaudina prisiminęs, ką jiems abiem teko išgyventi tuomet, kai nusprendė būti kartu. Kita laidos tema – auksinio jaunimo gyvenimas iš arti: milijonai sąskaitose, prabangūs automobiliai ir tikros meilės paieškos.

1. „This Time“ vaizdo klipas 

2. „Dainų daina“

3. „Emigrantai“

4. „Stilius“

5. „Gyvenimas“