Naujienų srautas

Tavo LRT2015.04.28 20:38

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – „Dainų daina“ ir atviram pokalbiui pasiryžusi aktorių pora

LRT.lt 2015.04.28 20:38

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Pateikiame LRT Mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT Mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Didžiausio LRT Mediatekos lankytojų dėmesio sulaukė muzikinis projektas „Dainų daina“. Šeštadienio vakarą paaiškėjo, kad į „Dainų dainos“ pusfinalį pateko net dviejų vyresniosios kartos kompozitorių – Algimanto Raudonikio ir Alvydo Jegelevičiaus – kūriniai. Taip pat pasisekė Stano kurtai dainai. Komisijos ir žiūrovų sprendimu dėl „Dainų dainos“ titulo toliau kovos kūriniai „Klouno daina“, „Saulė“ ir „Vaikystės šviesa“. 

Visuomet aktyviai žiūrima laida „Gyvenimas“. Garsūs aktoriai Jūratė Vilūnaitė ir Rimantas Bagdzevičius pirmą kartą atvėrė namų duris ir pasiryžo atviram interviu. Su kolege Jūrate Vilūnaite prieš metus susituokęs aktorius vis dar susijaudina prisiminęs, ką jiems abiem teko išgyventi tuomet, kai nusprendė būti kartu. Kita laidos tema – auksinio jaunimo gyvenimas iš arti: milijonai sąskaitose, prabangūs automobiliai ir tikros meilės paieškos. 

Jau dešimt metų namais „Emigrantų“ herojė Jolita vadina nebe Lietuvą, o Italiją. Ji mintinai žino kiekvieną Milano kampelį. Itališkai kalba be akcento ir netgi rengiasi kaip tikra italė. Namuose Jolitos laukia italas vyras ir visas gyvenimas eina itališku ritmu – su aperityvais ir ilgomis pietų pertraukomis. Kita tema – dirbdami vergiškomis sąlygomis Londone Daiva ir Arūnas prarado sveikatą. „Greitąją dabar vadinu „mano taksi“. Nes ji važiavo ir važiavo. Vis prarasdavau sąmonę, kamuodavo skausmai, širdis stodavo“, – pasakoja moteris. „Fiziškai dirbti praktiškai nebegaliu“, – sako jos vyras. Istorija apie šeimą, kuri niekada nepasiduoda.

Suvokti žmogų čia ir dabar, neprojektuoti kūno ir norų į ateitį – taip savo darbo principus apibūdina laidos „Stilius“ herojė stilistė Agnė Gilytė, neseniai išleidusi didelio populiarumo sulaukusią knygą „Spintologija“, o šiuo metu daugiausia dėmesio skirianti asmeniniams klientams ir jų spintoms. Tuo metu nacionalinės „Eurovizijos“ laimėtojai pripažįsta sulaukiantys ne vieno klausimo apie tarp jų neva beužsimezgančius santykius. „Kol kas mes esame kolegos, bet, kaip ir minėjau, niekada nespjaunu į tam tikrus dalykus, nes jie gali vėliau prieš tave atsigręžti. Čia – irgi tas pats, kas žino, gal“, – laidai „Stilius“ kalba Monika Linkytė. Trečioji „Stiliaus“ herojė, Rasa Aškinytė, dažnai sulaukia nuostabos – kas ji tokia, iš kur atsirado? Panaši sumaištis kilo sužinojus, kad Rasos romanas „Žmogus, kuriam nieko nereikėjo“ tapo geriausia 2014 metų knyga. Sutrikimą sustiprino faktas, kad romanas net nepasiekė knygynų, tiesiog išgaravo Knygų mugėje. 

LRT Mediatekos lankytojai susidomėjimo neprarado ir Lietuvos atstovų šių metų „Eurovizijos“ konkurse Monikos Linkytės ir Vaido Baumilos atliekamos dainos „This Time“ vaizdo klipu. Muzikiniame klipe – nedidelis dueto gyvo garso koncertas su muzikantų grupe. Organizatoriai pasikvietė žmones, kurie nebuvo girdėję Lietuvai atstovausiančios dainos „This Time“. Eksperimento dalyviai buvo paprašyti parodyti savo reakciją į ją.

1.       „Dainų daina“

2.       „Gyvenimas“

3.       „Emigrantai“

4.       „Stilius“

5.      „This Time“ klipas 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi