Naujienų srautas

Tavo LRT2015.09.08 13:45

Trys Lietuvos miestai kūrė eurovizinę M. Linkytės suknelę

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Iki „Eurovizijos“ konkurso likus vos mėnesiui pradėta rūpintis Monikos Linkytės suknele. Prie jos kūrimo šį kartą pakviesti prisidėti ir visi Lietuvos žmonės.  Šeštadienio popietę tai darė klaipėdiečiai, panevėžiečiai ir vilniečiai. 

Iki „Eurovizijos“ konkurso likus vos mėnesiui pradėta rūpintis Monikos Linkytės suknele. Prie jos kūrimo šį kartą pakviesti prisidėti ir visi Lietuvos žmonės. Šeštadienio popietę tai darė klaipėdiečiai, panevėžiečiai ir vilniečiai.

Vilniuje žiedlapius kartu su tūkstančiais žmonių karpė ne tik M. Linkytė ir Vaidas Baumila, bet ir televizijos laidų vedėja Beata Nicolson, verslininkė Laima Mertinienė. 

L. Mertinienė pasirinko avietinės spalvos žiedlapį ir atlikėjams linkėjo sėkmės. 

V. Baumilos ir M. Linkytės palaikyti Klaipėdoje atėjęs krepšininkas Eurelijus Žukauskas sakė, kad simboliška, jog akcija prasideda Klaipėdoje. „Kai mūsų rinktinę iš Klaipėdos išlydėjo į Europos krepšinio čempionatą – mes parvežėme auksą. Palinkėsiu, kad Vaidui ir Monikai „Eurovizijoje“ sektųsi taip pat gerai“, – kalbėjo krepšininkas. 

Kartu su juo atlikėjų palaikyti atėjo  ir žmona Jolanta ir dukrele Rusne.Visa šeima M. Linkytės suknelei pasirinko žalios spalvos žiedlapius. Kartu su Klaipėdiečiais, vienas pirmųjų žiedlapį iškirpo ir V. Baumila. Atlikėjas pasirinko mėlynos spalvos žiedlapį.

„Kai sužinojome, kad rengsime Lietuvos atstovus „Eurovizijoje“, norėjosi ne tik sukurti rūbą, bet ir paversti jį istorija su gražia idėja ir mintimi. Siekiame sukurti tokią suknelę, kuria didžiuotųsi daugelis ir kurioje būtų užkoduoti patys geriausi ir šilčiausi Vaido ir Monikos gerbėjų palinkėjimai“, –  tikino suknelės kūrėja, dizainerė Kristina Kalinauskaitė. 

Pasak kūrėjos, tikimasi kad ši iniciatyva bus įregistruota kaip rekordinis vienos suknelės kūrėjų skaičius.

Šia akcija labai džiaugiasi ir pati M. Linkytė: „Tai bus pirmas kartas, kai „Eurovizijos“ atstovų įvaizdį nulems ne tik dizaineriai, bet ir tauta. Kuo daugiau žmonių prisidės, tuo bus smagiau ir įdomiau! Patiems akcijos dalyviams bus įdomiau žiūrėti „Euroviziją“ žinant, kad suknelę kūrė ir jie“. 

Dainininkė įsitikinusi – „Kristi Andress“ dizaineriai žino, ką daro, todėl dėl galutinio rezultato jai nekyla abejonių. Atlikėja skatina visus dalyvauti šioje gražioje rekordo siekiančioje akcijoje. Ji tikina, kad pati taip pat karpys žiedlapius. 

Tikimasi, kad į akciją susirinks apie 25 000 žmonių, norinčių kartu siekti rekordo. „Visi susirinkę gaus žirkles ir medžiagą, kurioje lazeriu bus nubrėžti žiedlapių kontūrai, – pasakoja Kristina, – žiedlapiai bus 8 spalvų ir skirtingų formų“. Pasibaigus akcijai, paaiškės, kurią spalvą žmonės rinkosi dažniausiai – būtent ši spalva ir taps dominuojančia M. Linkytės suknelėje, prie kurios dalyvių iškirpti žiedlapiai bus prisiūti rankomis. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi