Sveikata

2022.01.14 16:00

Antrasis gimtadienis: Vytautui Grigaravičiui persodinta širdis

LRT.lt2022.01.14 16:00

Penktadienį buvęs Alytaus meras ir policijos generalinis komisaras Vytautas Grigaravičius paskelbė, kad jam buvo persodinta donoro širdis.

„Sausio 5 d. patyriau antrąjį gimtadienį. Mano kūne pradėjo plakti donoro širdelė, kuri, tikiuosi, dar leis pagyventi, pabaigti nebaigtus darbus, pamatyti anūkų ateitį, ir, žinoma, jiems padėti. Dėl to, kas įvyko, esu dėkingas donorui bei jo šeimai ir be abejo dideliam medikų kolektyvui, pasiaukojančiai dirbančiam, kad mane išgelbėtų.

Nuoširdus ačiū visiems. Žmonai Jolantai už nuolatinį rūpinimąsi ir tikėjimą viltimi, sūnums Egidijui ir Rolandui už pastovų rūpestį savo tėčiu... draugams ir bičiuliams. Visiems labai ačiū. Būkite laimingi ir sveiki“, – savo paskyroje kalbėjo V. Grigaravičius.

Kaip skelbė naujienų portalas „15min“, buvęs policijos generalinis komisaras širdies donoro laukė ne vieną mėnesį. Praėjusį rudenį V. Grigaravičius netikėtai tiesiog sukniubo gatvėje prie vieno Kauno prekybos centro, jam buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba, kuri V. Grigaravičių nugabeno į Kauno klinikas. Buvęs Alytaus meras net 45 paras išbuvo dirbtinai sukeltoje komoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt