Sveikata

2022.01.14 15:11

Uždaromas „Litexpo“ parodų rūmuose veikęs vakcinavimo centras

LRT.lt2022.01.14 15:11

Penktadienį Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius savo feisbuko paskyroje paskelbė, kad sekmadienį uždaromas „Litexpo“ parodų rūmuose veikęs vakcinacijos centras.

„620 tūkst. vakcinų, 266 dienos, daugiau nei 2000 medikų, darbuotojų ir savanorių - tiek buvo nuveikta vakcinacijos centru paverstose „Litexpo“ patalpose, tiek žmonių prisidėjo, kad jis veiktų sklandžiai kaip laikrodis“, – įraše tvirtina miesto meras.

Jis teigia dėkojantis komandai, kuri Litexpo pavertė idealiai veikiančiu vakcinavimo centru.

„Girdėjome daugybę labai gerų atsiliepimų apie paslaugos kokybę – kaip viskas sinchronizuota, aišku ir tvarkinga. Nesklandumų pasitaikydavo, bet visi jie buvo laikini – pasiaukojamu darbu komanda juos greitai išspręsdavo.

Tai yra paslaugos kokybės kartelė, kuri turi tapti standartu visose srityse Vilniuje, to ir sieksime. O ši patirtis visiems prisidėjusiems buvo įspūdinga – tikiu, atmintyje išliks labai ilgam“, – sako R. Šimašius.

Vilniaus meras priduria, kad vakcinavimas mieste keliasi į daugybę skirtingų gydymo įstaigų. Norintys pasiskiepyti, šį savaitgalį tą dar galės padaryti „Litexpo“ parodų rūmuose – laisvų vietų vakcinacijai dar yra. Registruotis gauti vakciną galima čia: https://vakcina.vilnius.lt/

LRT.lt primena, kad vakcinacijos centras „Litexpo“ parodų rūmuose veikė beveik metus – nuo praėjusių metų pavasario.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt