Sveikata

2021.08.02 09:15

Norinčių pasiskiepyti kauniečių eiles sutrumpinti padeda jau du mobilūs skiepų autobusai

ELTA2021.08.02 09:15

Kauno miesto savivaldybė drauge su vakcinavimą nuo COVID-19 infekcijos organizuojančios Kauno miesto poliklinikos medikais bei „Kauno autobusų“ įmone rado galimybių padvigubinti skiepobusų pajėgas, o kartu – ir sutrumpinti pasiskiepyti norinčių kauniečių eiles.

Jau dviem po Kauną važinėjantiems skiepų autobusams pirmajai rugpjūčio savaitei suplanuota net dvidešimt stotelių. Pirmadienį tokia stotele tapo prekybos centro „Iki“ stovėjimo aikštelė Didžiojoje gatvėje, antradienį pasiskiepyti galima šalia Kauno savivaldybės. Kitomis šios savaitės dienomis skiepų autobusas po kelias valandas stovės gyventojų pamėgtose, labiau lankomose vietose, – miegamuosiuose mikrorajonuose ar prie didžiųjų prekybos centrų – „Akropolio“, „Megos“, „Hyper Maximos“, „Urmo miestelyje“, „Depo“, greta „Savas“ centro Savanorių prospekte, taip pat Rotušės aikštėje ar Vilijampolės turguje. Daugelyje stotelių susirasti skiepų autobusą ir jame pasiskiepyti kiekvienas norintis galės nuo 11 iki 18 ar 19 valandos.

Antrasis į miesto gatves išvažiavęs skiepų autobusas pirmadieniais, antradieniais ir penktadieniais išskirtinai lankysis Kauno įmonėse. Penktadienį jo maršrute numatytas „Lietuvos geležinkelių“ padalinys Palemone, sakoma savivaldybės pranešime.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.