Sveikata

2021.07.30 11:59

Skiepų nuo COVID-19 kampanija tęsiasi: vilniečiai galės vakcinuotis neišlipdami iš automobilių

LRT.lt2021.07.30 11:59

Vilniuje siūlomas dar vienas patogus būdas pasiskiepyti nuo COVID-19: nuo šio šeštadienio V. Gerulaičio g. 1, kur daugiau nei metus buvo testuojama, bus galima pasiskiepyti neišlipus iš automobilio. 

Visi norintieji laukiami darbo dienomis nuo 15 iki 20 val. ir savaitgaliais nuo 9 iki 14 val., skelbia savivaldybė.

Neišlipus iš automobilių ypač patogu skiepytis senjorams ir turintiems judėjimo problemų. Taip pat naujasis skiepijimo punktas bus itin aktualus tiems, kuriems atsibos kas savaitę testuotis ir laukti eilėse mainais pasirenkant šalia esantį vakcinavimo punktą.

Planuojama, kad per dieną punkte galės būti paskiepyta 100-150 gyventojų. Pirmąją savaitę bus skiepijama „Moderna“ ir „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“ vakcina).

Kaip ir kituose Vilniuje veikiančiuose skiepijimo punktuose bei skiepobusuose, naujame V. Gerulaičio g. 1 punkte tai galima padaryti be registracijos, tereikia su savimi turėti asmens dokumentą. Gyventojai čia gali ateiti ir pėsčiomis – skiepą gaus visi norintieji.

Kaip įprasta, po skiepo reikės 15 minučių palūkėti savo automobilyje tam skirtoje parkavimo zonoje, prižiūrint specialistui. Atėjusieji pėsčiomis po skiepo galės prisėsti įrengtoje poilsio zonoje.

Kur keliaus skiepobusai

Šeštadienį skiepobusas tęs kelionę arčiau vilniečių namų. Greitai, patogiai ir be registracijos skiepobusuose skiepijimas vyks keturiose miesto vietose:

Nuo 11 iki 14 val. visų norinčiųjų pasiskiepyti skiepobusas lauks Šiaurės miestelyje, prie RIMI parduotuvės (Žirmūnų g. 64);
Nuo 10 iki 14 val. – prie Halės turgaus (Pylimo g. 58);
Nuo 15 iki 20 val. atvyks į Pilaitę, prie parduotuvės MAXIMA (Pilaitės pr. 31), ir Žirmūnus, į IKI parduotuvės stovėjimo aikštelę (Žirmūnų g. 2).

Šioje nuorodoje sekite, kada skiepobusas lankysis šalia jūsų namų ar darbovietės.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.