Sveikata

2021.05.10 12:25

Klaipėdoje jau kviečiami skiepytis 45+ amžiaus grupės gyventojai

LRT.lt2021.05.10 12:25

Klaipėda pradeda vakcinuoti 45+ amžiaus grupei priklausančius gyventojus. Jie jau gali registruotis skiepui elektroninėje registracijos sistemoje vakcinavimasklaipedoje.lt. Čia toliau kviečiami registruotis ir visi vyresnių amžiaus grupių gyventojai, taip pat gyventojai sergantys lėtinėmis ligomis, praneša Klaipėdos miesto savivaldybė.

„Įvertinę turimus vakcinos kiekius, leidžiamės pagal amžiaus grupes žemyn ir kviečiame visus, kuriems jau yra sukakę 45-eri, registruotis skiepui. Nenorime laikyti nepanaudotų vakcinų ir siekiame, kad vakcinavimo procesas judėtų kuo greičiau“, – sako meras Vytautas Grubliauskas.

45+ amžiaus gyventojų skiepijimas neužkerta kelio pasiskiepyti ir vyresnių amžiaus grupių gyventojams, kurie persigalvojo ir norėtų vakcinos. Sistemoje bus registruojami visi, kurie yra perkopę 45-erių metų amžiaus ribą.

„Tai reiškia, kad registruotis gali tiek 45-erių, tiek 90 metų ir daugiau sulaukę gyventojai. Senjorus taip pat kviečiame dar kartą apsvarstyti galimybę skiepytis – visų mielai laukiame“, – sako Sveikatos apsaugos sk. vedėja Rožė Perminienė.

Registruojantis sistemoje vakcinavimasklaipedoje.lt matomos turimos vakcinos rūšys, sudaroma galimybė pasirinkti iš siūlomų variantų. Tuos gyventojus, kurie neturi galimybių registruotis internetu, užregistruoti gali jų artimieji, kaimynai ar pažįstami – prisijungimas vyksta per elektroninius valdžios vartus (prieinama per elektroninę bankininkystę), prisijungus reikia nurodyti registruojamo gyventojo asmens kodą, kontaktinius duomenis.

Iškilus klausimams dėl registracijos, susidūrus su nesklandumais ar neturint galimybės prisiregistruoti internetu, gyventojai kviečiami skambinti į Vakcinacijos centrą telefonu 8 679 02775 arba kreiptis el. paštu vakcinacija@jspc.lt.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt