„Sakalai“ metė rimtą iššūkį „Žalgiriui“

Lietuvos čempionai Kauno „Žalgirio“ (6–0) krepšininkai lengvos pergalės Vilniuje neiškovojo. Beveik visas rungtynes nervus žalgiriečiams tampiusi „Sakalų“ (3–8) ekipa ketvirtajame kėlinyje kapituliavo ir leido varžovams iškovoti pergalę 85:67 (15:8, 25:33, 19:13, 26:13).
DELFI nuotr.

Puikiai tritaškius metę vilniečiai įpusėjus rungtynėms pirmavo 41:40, tačiau antroje mačo dalyje ėmė strigti varžovų gynyboje ir leido „Žalgiriui“ švęsti šeštąją pergalę LKL.

„Sakalai“: Žygimantas Šeštokas 21 (6/9 trti.), Ignas Ramašauskas 11, Edvinas Jezukevičius 9, Jokūbas Gintvainis 8 (1/5 trit.), Justas Sinica 8, Aivaras Kiaušas 7.

„Žalgiris“: Mindaugas Kuzminskas 16 (0/2 trit.), Darjušas Lavrinovičius 15 (8 atk. kam.), Tremmellas Dardenas 10, Rimantas Kaukėnas 8, Jeffas Foote'as 8.