2015.09.08 13:45

N. Kočergina pasaulio taurės varžybose Italijoje liko 49-a

ELTA2015.09.08 13:45

Italijoje vykstančio šeštojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo moterų 10 km persekiojimo lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Natalija Kočergina užėmė 49-ąją vietą.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi ir vieną baudos ratą įveikusi baltarusė Darja Domračeva – 30 min. 58,5 sek.

Antrąją vietą užėmė rusė Darija Virolainen (+1 min. 21 sek.; 1 baudos ratas), trečiąją – suomė Kaisa Makarainen (+1.29; 5).

Šešis kartus šaudykloje suklydusi 29-erių metų N. Kočergina nugalėtojai pralaimėjo 7 min. 20,5 sek.

Iš viso varžybose dalyvavo 50 biatlonininkių.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje su 660 taškų pirmauja K. Mekereinen. Antrąją vietą užimanti D. Domračeva turi 620 taškų.