2015.09.08 13:45

Biatlonininkė N. Kočergina pasaulio taurės varžybose Italijoje – 53-ia

ELTA2015.09.08 13:45

Italijoje vykstančio šeštojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo moterų 7,5 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovė Natalija Kočergina užėmė 53-iąją vietą.

Nugalėjo be klaidų šaudžiusi baltarusė Darja Domračeva – 19 min. 57,8 sek. Antrąją vietą užėmė suomė Kaisa Mekereinen (Kaisa Makarainen, +26,9 sek.; 1 baudos ratas), o trečiąją – vokietė Laura Dalmajer (Laura Dahlmeier, +50,4 sek.; 0).

29-erių metų N. Kočergina, kuriai teko įveikti vieną baudos ratą, nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 25,9 sek.

23-ejų metų Lietuvos atstovė Natalija Paulauskaitė (+3.42,9; 1) aplenkė devynias varžoves ir užėmė 86-ąją vietą.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 13 lenktynių pirmauja suomė K. Mekereinen, turinti 612 taškų. Antrąją vietą užima D. Domračeva su 560 taškų, o trečiąją – 479 taškus surinkusi ukrainietė Valė Semerenko.