2012.12.05 08:36

Neįtikėtiną „Rockets“ pergalę prieš „Lakers“ klubą D. Motiejūnas stebėjo nuo atsarginių suolo

DELFI.lt2012.12.05 08:36

Naktį iš antradienio į trečiadienį Hjustone vykusiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse vietos „Rockets“ klubas, kuriam atstovauja Donatas Motiejūnas, po itin permainingos ir atkaklios kovos rezultatu 107:105 (22:30, 23:28, 28:25, 34:22) įveikė Los Andželo „Lakers“ komandą ir iškovojo svarbią devintą pergalę.

Svečių neišgelbėjo nei net 39-i jų lyderio Kobe Bryanto pelnyti taškai, nei tai, kad jie ne vieną kartą pirmavo didesniu nei 10 taškų skirtumu: antro kėlinio pabaigoje „Lakers“ turėjo net 17 taškų persvarą - 58:41, o iki mačo pabaigos likus 7 min. vis dar buvo priekyje dviženkliu pranašumu (92:81), tačiau nesugebėjo jo išlaikyti ir išleido pergalę iš savo rankų.

Paskutinėje atakoje tritaškiu viską pakeisti mėginusio K. Bryanto metimas skriejo pro šalį, o kamuolį atkovojusio Metta World Peace mėginimas išplėšti bent pratęsimą taip pat tikslo nepasiekė.

D. Motiejūnui šį kartą proga pasireikšti nebuvo suteikta – lietuvis visas 48 min. praleido ant atsarginių žaidėjų suolo.