2015.09.08 13:45

Biatlonininkas V. Strolia iškovojo pirmuosius IBU taurės varžybų taškus

ELTA2015.09.08 13:45

Austrijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės trečiojo etapo varžybų vyrų 10 km sprinto lenktynėse trečiadienį lietuvis Vytautas Strolia užėmė 39-ąją vietą.

Nugalėtoju tapo du kartus šaudykloje suklydęs ir du baudos ratus įveikęs prancūzas Baptiste Jouty – 25 min. 53,8 sek.

Tris baudos ratus įveikęs 22-ejų metų V. Strolia nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 36,5 sek.

Lietuvos biatlonininkas iškovojo pirmuosius du IBU taurės taškus.

24-erių metų Rokas Suslavičius (+3.16,9; 2 baudos ratai) užėmė 82-ąją vietą, o 19-metis Šarūnas Jukna (+3.58,7; 1) liko 96-as.

Lenktynėse dalyvavo 131 biatlonininkas.

Bendrojoje IBU taurės įskaitoje V. Strolia atsidūrė 88-oje vietoje. Pirmauja rusas Aleksejus Slepovas (142 tšk.).