Sportas

2012.11.28 11:03

S. Vetteliui – apdovanojimas už greičiausius ratus

f-1.lt2012.11.28 11:03

„Red Bull“ pilotas Sebastianas Vettelis šiemet tapo ne tik „Formulės-1“ pasaulio čempionu, bet ir užfiksavo daugiausiai greičiausiųjų ratų lenktynėse.

„Red Bull“ pilotas Sebastianas Vettelis šiemet tapo ne tik „Formulės-1“ pasaulio čempionu, bet ir užfiksavo daugiausiai greičiausiųjų ratų lenktynėse, praneša f-1.lt.

Vokietis įveikė geriausius ratus 6 etapuose iš 20 ir už tai gavo specialią sporto rėmėjo DHL įsteigtą taurę. Prizas pilotui buvo įteiktas po paskutiniųjų varžybų Brazilijoje.

S. Vettelis artimiausius persekiotojus pranoko net keturiais greičiausiais ratais – po du šiemet įveikė Jensonas Buttonas („McLaren“), Kimi Raikkonenas („Lotus“) ir Nico Rosbergas („Mercedes“).

Po kartą geriausią ratą lenktynėse šiemet užfiksavo Kamui Kobayashi („Sauber“), Romainas Grosjeanas („Lotus“), Sergio Perezas („Sauber“), Michaelis Schumacheris („Mercedes“), Bruno Senna („Williams“), Nico Hulkenbergas („Force India“), Markas Webberis („Red Bull“) ir Lewisas Hamiltonas („McLaren“).

2007 m. daugiausiai greičiausiųjų ratų įveikė K. Raikkonenas ir Felipe Massa (abu „Ferrari“), 2008 m. – vėl K. Raikkonenas, 2009 m. – M. Webberis, 2010 m. – Fernando Alonso („Ferrari“), o pernai – dar kartą M. Webberis.

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius