Plaukikas I. Kozlovskis Europos čempionate - keturioliktas

Šartre (Prancūzija) vykstančio 16-ojo Europos plaukimo trumpajame baseine (25 m) čempionato vyrų 100 m kompleksinio plaukimo pusfinalyje Lietuvos atstovas Igoris Kozlovskis užėmė 14-ąją vietą.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Sartre (Prancūzija) vykstančio 16-ojo Europos plaukimo trumpajame baseine (25 m) čempionato vyrų 100 m kompleksinio plaukimo pusfinalyje Lietuvos atstovas Igoris Kozlovskis užėmė 14-ąją vietą.

20-metis mūsų šalies plaukikas distanciją įveikė per 54,43 sek. ir 0,03 sek. pagerino asmeninį rekordą, pasiektą atrankos varžybose. I. Kozlovskis antrajame pusfinalio plaukime finišavo šeštas. Igorį nuo finalo skyrė 0,44 sek.

JAV studijuojantis ir besitreniruojantis Lietuvos plaukikas atrankos varžybose tarp 35 plaukikų buvo taip pat 14-as (54,46 sek.).