2015.09.08 13:45

„Devils“ klubas su D. Zubrumi NHL čempionate patyrė šeštą nesėkmę

BNS2015.09.08 13:45

Šeštą pralaimėjimą dvyliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse – po dviejų pergalių iš eilės – patyrė bei į septintąją vietą šešiolikos komandų Rytų konferencijoje nukrito Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ (14 tšk.) klubas.

Antradienį namuose 15 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti aštuntą pergalę per dvylika mačų iškovojusios bei ketvirtojoje pozicijoje keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje esančios Sent Luiso „Blues“ (17 taškų) komandos pranašumą.

Per daugiau nei 15 žaidimo minučių (15:11) 36-erių metų lietuvis dukart smūgiavo į varžovų vartus, o pirmojo kėlinio pabaigoje (19:56) jam buvo skirtos dvi baudos minutės. Tai buvo pirmoji du įvarčius čempionate pelniusio D. Zubraus nuobauda šiame sezone.

Šeštą pergalę iš eilės iškovojusių svečių gretose įvarčiu – jau aštuntuoju – pasižymėjo Vladimiras Tarasenka (44:55).

„Blues“ vartininkas Jake`as Allenas atrėmė visus 26 arenos šeimininkų metimus ir antrą kartą šiame sezone bei trečiąsyk per visą karjerą NHL į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

„Devils“ vartininko Cory`io Schneiderio sąskaitoje – 21 atremtas varžovų metimas.