2015.09.08 13:45

„Žalgirio“ krepšininkai šventė pergalę Stambule

ELTA2015.09.08 13:45

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų trečiojo turo rungtynėse A grupėje ketvirtadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ svečiuose 65:62 (16:12, 18:14, 16:16, 15:20) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) krepšininkus.

Žalgiriečiai po 10 žaidimo minučių pirmavo 16:12, o prieš ilgąją pertrauką turėjo aštuonių taškų pranašumą 34:26. 29-ąją min. svečių persvara padidėjo iki 12 taškų (50:38), tačiau 34-ąją min. aikštės šeimininkai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (51:53). Kauniečiai vėl šiek tiek nutolo (59:53, 62:55), bet, prasidėjus paskutinei minutei, Stambulo klubas priartėjo 60:62. Po dviejų Edgaro Ulanovo ir vieno Vytenio Lipkevičiaus baudos metimo žalgiriečiai, likus 8 sek., įgijo penkių taškų pranašumą 65:60 ir pergalės iš rankų nebeišleido.

„Žalgiriui“ (2 pergalės/1 pralaimėjimas) E. Ulanovas pelnė 19 taškų, Artūras Milaknis – 14, Robertas Javtokas – 12.

Stambulo ekipoje (2/1) pasižymėjo Nenadas Krstičius. Jo sąskaitoje – 22 taškai. Stratos Perperoglou, Dontaye Draper ir Milko Bjelica pridėjo po 8 taškus.

Žalgiriečiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 39-33, bet klydo dažniau nei varžovai (16 ir 9 klaidos). „Anadolu Efes“ krepšininkai pataikė tik 1 tritaškį iš 11 (9 proc.).

Kitas Eurolygos rungtynes „Žalgiris“ žais lapkričio 6 dieną namuose su Kazanės „Uniks“ (Rusija) komanda.