2012.11.11 12:33

Paskutiniuoju ATP sezono finalinio turnyro pusfinalininku tapo Ch. M. del PotroFedereris

ELTA2012.11.11 12:33

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyro B grupėje šeštadienį septintoji pasaulio raketė 24-erių metų argentinietis Juanas Martinas del Potro 7:6 (7-3), 4:6, 6:3 įveikė nugalėtojo titulą ginantį 31-erių metų šveicarą Rogerį Federerį ir pelnė paskutinįjį kelialapį į pusfinalį.

Mačas truko 2 val. 1 min.

Antroji pasaulio raketė R. Federeris vietą pusfinalyje jau buvo užsitikrinęs anksčiau. Šveicaras šį turnyrą yra laimėjęs šešis kartus.

R. Federeris B grupėje užėmė pirmąją, o Ch. M. del Potro – antrąją vietas. Trečias liko 30-metis ispanas Davidas Ferreras. 1-3 vietas užėmę tenisininkai iš kovojo po dvi pergales ir patyrė po vieną pralaimėjimą.

Penktoji pasaulio raketė D. Ferreras šeštadienį 4:6, 6:3, 6:1 nugalėjo devintąją vietą pasaulio reitinge užimantį 28-erių metų serbą Janko Tipsarevičių. Mačas truko 2 val. 7 min. J. Tipsarevičius pralaimėjo visus tris mačus.

Pusfinalyje R. Federeris sekmadienį susitiks su A grupėje antrąją vietą užėmusia trečiąja pasaulio rakete 25-erių metų britu Andy Murray, o Ch. M. del Potro išmėgins jėgas su pirmąja pasaulio rakete 25-erių metų serbu Novaku Djokovičiumi.

Turnyro prizų fondą sudaro 5,5 mln. JAV dolerių. Finalas vyks pirmadienį.