Sportas

2015.09.08 13:45

Paaiškėjo LKL bronzos medalininkų varžovai Europos taurės turnyre

BNS2015.09.08 13:45

Antradienį dvejomis rungtynėmis prasidėjo antras pagal pajėgumą Senajame žemyne 2014-2015 metų sezono Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyras, kuriame dviejose konferencijose bei šešiose grupėse varžysis 36 komandos.

Antradienį dvejomis rungtynėmis prasidėjo antras pagal pajėgumą Senajame žemyne 2014-2015 metų sezono Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyras, kuriame dviejose konferencijose bei šešiose grupėse varžysis 36 komandos.

Pirmosios konferencijos B grupės turnyro pirmajame ture Vilerbano ASVEL (Prancūzija) klubas svečiuose 70:64 (11:11, 20:18, 21:16, 18:19) įveikė Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (Vokietija) ekipą, o Las Palmaso „Herbalife“ (Ispanija) krepšininkai savo aikštėje 101:81 (24:20, 27:20, 19:17, 31:24) nugalėjo Kantu „FoxTown“ (Italija) komandą.

Trečiosiose pirmojo turo rungtynėse B grupėje trečiadienį žais Dižono JDA (Prancūzija) ir Ostendės „Telenet“ (Belgija) klubai.

Kitose pirmosios konferencijos atskirų grupių pirmojo turo rungtynėse susitinka:

A grupė

Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija) – Strasbūro SIG (Prancūzija);

Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija) – Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija);

Saragosos CAI (Ispanija) – Paryžiaus „Levallois“ (Prancūzija);

C grupė 

Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija) – Sevilijos „Baloncesto“ (Ispanija);

Nansi SLUC (Prancūzija) – Nimburko ČEZ (Čekija);

Šarlerua „Spirou Belgacom“ (Belgija) – Romos „Acea“ (Italija).

2013-2014 metų sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalininkas Vilniaus „Lietuvos rytas“ pirmąsias antrosios konferencijos E grupės rungtynes namuose trečiadienį žais su Belgrado „Partizan NIS“ (Serbija) klubu.

Kitose E grupės rungtynėse Mariaus Runkausko Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija) komanda svečiuose susitiks su Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) ekipa, o Bandirmos „Banvit“ (Turkija) krepšininkai priims Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) penketuką.

Kitos antrosios Europos vyrų krepšinio taurės turnyro konferencijos pirmojo turo rungtynių poros:

D grupė

Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) – Rygos VEF (Latvija);

Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) – Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija);

Solnoko „Olaj“ (Vengrija) – Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija);

F grupė

Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) – Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija);

Izmiro „Pinar Karsiayaka“ (Turkija) – Salonikų PAOK (Graikija);

Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija) – Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija).

Į kitą varžybų etapą – „Last 32“ turnyrą – pateks keturi geriausi kiekvienos grupės klubai, prie kurių prisijungs dvylika į Europos klubinio turnyro ULEB Eurolygos „Top 16“ etapą nepatekusių komandų. Tada 32 ekipos bus padalintos į aštuonias grupes po keturias.

Dvi stipriausios grupės ekipos iškops į kovo 3 dieną prasidėsiantį Europos taurės vyrų krepšinio turnyro aštuntfinalio etapą.

Europos taurės savininkas automatiškai iškovos kelialapį į 2015-2016 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyrą.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

0