2015.09.08 13:45

„Lietuvos rytas“ A. Gomelskio turnyre – trečias

ELTA2015.09.08 13:45

Maskvoje (Rusija) vykstančio Aleksandro Gomelskio taurės turnyro rungtynėse dėl trečiosios vietos sekmadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda 82:66 (25:19, 20:16, 24:15, 13:10) nugalėjo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) ekipą.

Vilniaus ekipa nuo pat susitikimo pradžios išsiveržė į priekį ir tris kėlinius didino savo pranašumą. Tik ketvirtajame kėlinuke varžovams pavyko kiek sumažinti atsilikimą.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė Antanas Kavaliauskas, 16 – Trevisas Leslis (Travis Leslie), 14 – Gediminas Orelikas, 12 – Adas Juškevičius.

Rusijos klube rezultatyviausiai žaidė Trėjus Tompkinsas (Trey Thompkins), kurio sąskaitoje – 19 taškų.

Turnyro finale susitinka Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) ir Maskvos CSKA (Rusija) komandos.