2015.09.08 13:45

G. Titenis pateko į 200 m plaukimo krūtine pusfinalį

DELFI.lt2015.09.08 13:45

Vokietijos sostinėje Berlyne toliau vyksta Europos plaukimo pirmenybės. Trečiadienį startuoja keturi Lietuvos atstovai. 25-erių metų Giedrius Titenis ryto varžybose dalyvavo 200 metrų plaukimo krūtine atrankoje. Anykštėnas antroje atrankos grupėje nuotolį įveikė per 2 minutes 11,83 sekundės ir užėmė antrą vietą ir penktu rezultatu pateko į pusfinalį.

Dan Sweeney (Airija) – diskvalifikuotas

Kitas Lietuvos plaukikas Igoris Kozlovskis irgi plaukia šios rungties atrankoje. Ketvirtoje atrankos grupėje I. Kozlovskis distancijoje užtruko 2 min. 14,36 sek., užėmė septintą vietą ir į pusfinalį nepateko.

10. Tomas Klobučnik (Slovakija)

Antradienį 100 m krūtine rungties finale G. Titenis įveikė per 59,61 sekundės iškovojo bronzos medalį.

Trečiadienio atrankos varžybose dar dalyvaus Eva Gliožerytė (100 m nugara) ir Gytis Stankevičius (50 m nugara).

Europos plaukimo tiesiogines transliacijas galite stebėti per LRT televiziją ir portale LRT.lt.