2015.09.08 13:45

D. Sabonio pastangų nepakako, kad jauniai žaistų dėl medalių

lrytas.lt2015.09.08 13:45

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) krepšinio rinktinė dėl medalių nekovos. Sauliaus Štombergo auklėtiniai per plauką sugebėjo prasimušti į Europos čempionato ketvirtfinalį, bet jame suklupo.

Lietuviams kelią pastojo bendraamžiai iš Serbijos. Vos vieną pralaimėjimą šiame turnyre patyrę serbai pergalę šventė 83:67 (20:15, 21:15, 15:22, 27:15).

Jiems nekliudė ir monstriškai po krepšiais žaidęs Domantas Sabonis. Jis atkovojo 19 kamuolių. 18 metų 208 cm ūgio krepšininkas pelnė 11 taškų ir nepagailėjo perdavimų komandos draugams. Jis atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvos krepšininkai buvo suteikę vilties sirgaliams, kai sugebėjo atsitiesti po smūgių trečiajame ketvirtyje. Likus žaisti porą minučių iki trečiojo kėlinio pabaigos lietuviai pralaiminėjo 43:54, bet tada susikaupė ir spurtavo. Per porą minučių S. Štombergo kariauna skirtumą sumažino iki 52:56.

Bet po pertraukėlės serbai sugrįžo su naujomis jėgomis. Ketvirtojo kėlinio starte per penkias minutes jie išsiveržė 70:59. Likus žaisti minutę lietuviai atsilikinėjo 64:79.