2015.09.08 13:45

J. Rodriguezas ir kompanija eliminavo urugvajiečius

DELFI.lt2015.09.08 13:45

Šeštadienio naktį paaiškėjo antroji Brazilijoje vykstančio pasaulio futbolo čempionato dalyvė. Ja tapo po 16 metų pertraukos planetos pirmenybėse žaidžianti Kolumbijos rinktinė, rezultatu 2:0 (1:0) nugalėjusi Urugvajaus futbolininkus.

Varžybų įrašą galite žiūrėti čia.

Kolumbiečių, kurie į šio turnyro aštuntfinalio barjerą peržengė pirmą kartą šalies futbolo istorijoje, varžovais ketvirtfinalyje bus šeimininkai brazilai, po 11 metrų baudinių serijos 4:3 nugalėję Čilės rinktinę.

Iki šio mačo abi rinktinės tarpusavyje žaidė 38 kartus – 18 sykių laimėjo urugvajiečiai, 11 - kolumbiečiai, o 9 susitikimai baigėsi lygiosiomis.

Urugvajaus rinktinei šiame čempionate jau padėti nebegalės rezultatyviausias komandos žaidėjas Luisas Suarezas (2 įvarčiai iš 4). Jis už įkandimą italui Giorgio Chiellini sulaukė 4 mėnesių diskvalifikacijos.

Be pralaimėjimų žengę kolumbiečiai (FIFA-14) C grupėje užėmė pirmą vietą. Jie 3:0 nugalėjo graikus, 2:1 - Dramblio Kaulo Kranto futbolininkus ir 4:1 – Japonijos komandą.

Tuo tarpu Urugvajaus rinktinė (FIFA-7) čempionato starte sensacingai 1:3 pralaimėjo kostarikiečiams, bet po to 2:1 įveikė anglus ir 1:0 palaužė italus bei D grupėje finišavo antri.

Rungtynėms, kurios vykt Rio de Ženerio „Maracana“ stadione, teisėjauja olandas Bjornas Kuipersas.

Rungtynės:

Kolumbija 2 - 0 Urugvajus
28' [1 - 0] James Rodriguez
50' [2 - 0] James Rodriguez