2015.09.08 13:45

Per plauką nuo fiasko: brazilai tik po baudinių serijos palaužė Čilės rinktinę

DELFI.lt2015.09.08 13:45

Brazilijos futbolininkai pagrindinį rungtynių laiką ir pratęsimą su Čilės rinktine sužaidė lygiosiomis varžovus įveikė tik po baudinių serijos.

Rungtynių įrašą žiūrėkite čia.

Šios rinktinės tarpusavyje žaidė 68 kartus – 48 sykius stipresni buvo brazilai, 7 pergalėmis džiaugėsi čiliečiai ir 13 dvikovų baigėsi lygiosiomis.

Brazilijos komanda, kuri FIFA reitinge užima 3 vietą, tapo A grupės nugalėtoja. Ji 3:1 nugalėjo kroatus, 4:1 įveikė Kamerūną ir sužaidė lygiosiomis 0:0 su meksikiečiais.

Čilės futbolininkai (FIFA-14) žaidė B grupėje ir finišavo antroje pozicijoje. Jie 3:1 nugalėjo australus, 2:0 nukarūnavo 2010-ųjų čempionus ispanus ir 0:2 turėjo pripažinti olandų pranašumą.

Rungtynėms, kurios vyksta „Mineirao“ stadione, teisėjauja anglas Howardas Webbas, o šio dvikovos nugalėtojas ketvirtfinalyje žais su Kolumbija arba Urugvajumi.

Rungtynės:

Brazilija 1 – 1 Čilė
18' [1 – 0] David Luiz
32' [1 – 1] Alexis Sanchez

11 metrų baudinių serija: 3 – 2

Brazilija: Davidas Luizas – yra, Willianas – nėra, Marcelo – yra, Hulkas – nėra, Neymaras – yra.

Čilė: Mauricio Pinilla – nėra, Alexis Sanchezas – nėra, Charlesas Aranguizas – yra, Marcelo Diazas – yra, Gonzalo Jara – nėra.