2012.09.12 08:23

Pasaulio futbolo čempionato atranka: Lietuva išvykoje pralaimėjo Graikijai

DELFI.lt2012.09.12 08:23

2014 metų pasaulio futbolo čempionato Europos zonos grupės atrankos turnyro antras rungtynes Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė antradienio vakarą Pirėjuje žaidė su Graikijos komanda ir pralaimėjo varžovams rezultatu 0:2 (0:0).

Įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Sotiris Ninis 55-ą ir Kostas Mitroglou 72-ą minutėmis. Lietuviai nesukūrė realių progų įvarčiui pasiekti.

Po lygaus pirmo kėlinio graikams pavyko perimti iniciatyvą, kai aikštėje po keitimo pasirodė K. Mitroglou. 55-ą minutę jis pradėjo lietuvių vartų šturmą, kai po puolėjo smūgio galva kamuolys atsimušė į virpstą, o netrukus įvartį įmušė S. Ninis.

72-ą minutę S. Ninio ir K. Mitroglou derinys baigėsi antru įvarčiu į lietuvių vartus.