V. Garasto taurės turnyras: „Lietuvos rytas“ sutriuškino „Neptūną“

Triuškinama pergale Klaipėdoje vykstantį Vlado Garasto taurės turnyrą pradėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa. Aleksandro Džikičiaus auklėtiniai pirmajame turnyro mače 94:78 (23:19, 28:15, 28:14, 15:30) nepaliko vilčių Klaipėdos „Neptūno“ komandai.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Uostamiesčio ekipa tituluotiems varžovams priešinosi tik pirmajame kėlinyje, po kurio atsiliko tik 4 taškų skirtumu (19:23). Vis dėlto per kitus du ketvirčius aukštesnę pavarą įjungę ir kelis sykius spurtavę vilniečiai šovė į priekį.

Jie dar nesibaigus trečiajam kėliniui susikrovė 32 taškų persvarą (70:38). „Neptūnas“ deficitą sumažino tik per paskutinį kėlinį, kai vilniečiai atsipalaidavo.

„Lietuvos rytas“: Steponas Babrauskas 12, Renaldas Seibutis 12, Predragas Samardžiskis 12, Dovydas Redikas 12, Mindaugas Katelynas 11, Janis Blūmas 11.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 16, Deividas Gailius 14, Nikita Barinovas 13, Evaldas Dainys 9.

Lietuvos vicečempionams tai jau ketvirtosios draugiškos rungtynės, rengiantis artėjančiam sezonui. „Lietuvos ryto“ krepšininkai 97:58 nugalėjo Kauno „LKKA-Atletą“, 100:63 sutrypė Surguto „Universitet-Yugra“ komandą ir 71:89 nusileido Kauno „Žalgiriui“.

Tuo tarpu „Neptūnas“ 76:67 nugalėjo Dnepropetrovsko „Dnipro“, 72:70 palaužė Kataro rinktinę ir 85:108 nusileido Krasnodaro „Lokomotiv“ klubui.