2015.09.08 13:45

Rusijos ledo ritulininkai pasaulio čempionate iškovojo jau ketvirtąją pergalę

BNS2015.09.08 13:45

Ketvirtąją pergalę iš eilės Baltarusijos sostinėje vykstančiame šešiolikos komandų pasaulio vyrų ledo ritulio čempionate iškovojo absoliuti pirmenybių lyderė bei aštuonių ekipų B grupėje pirmaujanti Rusijos rinktinė (12 tšk.), trečiadienį net 7:2 (1:0, 3:0, 3:2) sutriuškinusi grupės autsaiderius Kazachstano (1 tšk.) ledo ritulininkus.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Kazachstanas 4 0 0 1 3   8:18  1

A grupės susitikime pirmąją pergalę iškovojo ir į šeštąją vietą pakilo Slovakijos (4 tšk.) komanda, 5:2 (2:2, 1:0, 2:0) nugalėjusi į ketvirtąją poziciją smuktelėjusią Norvegijos (6 tšk.) ekipą.

A grupėje pirmauja pasaulio čempionai Švedijos (8 taškai) ledo ritulininkai.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Italija      4 1 0 0 3   3:10  3

Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į pasaulio ledo ritulio čempionato Minske ketvirtfinalį.